Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem nézek ki túl jól és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki túl jól és nem vagyok igazán az a mai férfiideál, akkor felesleges próbálkoznom az internetes társkereséssel?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rosszul gondolom de egy internetes társkeresőn a nőknek csak válogatniuk kell a jobbnál jobb pasik levelei közül, hogy melyikkel ismerkedjenek.
2011. jún. 18. 22:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nem felesleges,hisz,sose tudhatod,hogy melyik férfinak vagy az "ideálja"lehet ami neked nem tetszik magadon,az egy általad helyesnek vélt férfinak tetszik.szerintem nincs mit vesztened,csak nyerhetsz:)
2011. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
22:32-es, a nőkhöz vonzódom, szóval nem szeretnék egyetlen férfinak sem az ideálja lenni. :) Nagyon remélem hogy félreértetted a kérdésem. :D
2011. jún. 18. 22:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy igen ,de nem feltétlenül, mert tényleg igaz, hogy a lányoknak sokkal egyszerűbb, mivel 2szer annyi fiú van fent, írnak bőven levelet és igen, válogatni kell... ha nem is járni, max szexelni leszel jó, ezt neked kell eldönteni hogy ezt akarod-e.
2011. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most te fiú vagy vagy lány, mer tutolsó vagyok és igazából én se jöttem rá teljesen. Mért nem bírod odaírni a kérdésed alá?
2011. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ott van, hogy nem férfiideál, akkor csak nem nő :D


Kérdező, ez pontosan mit takar? Nem vagy izmos? Hidd el, a legtöbb nőt ez nem érdekli.

2011. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
bocsájtsd meg eme tudatlanságomat Kedves!:) ha oda írod,hogy melyik nemhez tartozol,akkor nem vétek ellened,ilyen nagyot:)szóval akkor lehet,hogy amit te nem szeretsz magadon,azt egy lány nagyon is vonzónak fogja rajtad találni!:) első voltam:)
2011. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Abból hogy nem vagyok férfiideál, szerintem elég egyértelműen leszűrhető hogy férfi vagyok és nem nő :)


Ez abban nyilvánul meg hogy mackós alkatom van (182cm/103kg), szőrös vagyok és körszakállam van.

2011. jún. 18. 22:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, csak a körszakáll nem. Eddig egyetlen kigyúrt férfi tetszett életemben, de ő egy félisten volt. Szóval elenyésző a másik több száz közül, akit helyesnek tartok :D
2011. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem azért helyes egy férfi, mer tnem kigyúrt, ez baromság. Örülnél te ha kigyúrt fiúd lenne...

Neked pedig kérdező, körszakáll no, yes borotva, és konditerem, kardiózás, futás, stb. A szépségért meg kell szenvedni.

2011. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, akkor egyáltalán a társkereséssel is felesleges próbálkoznod (legalábbis férfiként).
2011. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!