Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség volt a kistanárnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség volt a kistanárnőmmel kezdeni? Ő 23 én 18. Most berágott rám.

Figyelt kérdés

Szóval van egy angol kistanár, iszonyat jó csaj, és hát egy 3-4 hete volt egy buli, ahol ő is ott volt, és ott egy csomót dumáltunk és mikor kimentünk a levegőre, akkor megcsókoltam. Úgy vettem észre tetszett neki a dolog, mármint nem tiltakozott, sőőt. Aztán még egy randit is megbeszéltünk. Amire én hülye totál jó kedvvel mentem, és erre közölte velem, hogy ez nem fog menni, mert idősebb, és a tanárom, mit szólnának, stb...

Akkor kicsit kiakadtam, dehát ez van, mondtam. Na de itt jön a bökkenő. Én túltettem magam az egészen (pedig baromi sz*r volt h tulajdonképpen átvert), erre a suliban elkezdett szivatni. Pl. nem csináltam házit, és kaptam egy karót, úgy h kistanár kb sose szokott karót osztogatni. Aztán meg dumáltam a csaj padtársammal, erre ő (a kistanárnő) megszégyenített a többiek előtt. Múlt héten kihívott felelni (soha nem szokta) és megint megszégyenített. Most ott tartok, hogy 3-ast akar adni, pedig világéletemben 5ös voltam angolból. Már gondoltam h szólok az igazi tanárnak, de á nem szivatom magam. Asszem már a többiek is sejtenek valamit, folyton összenéznek, pedig csak a legjobb barátomnak árultam el a dolgot, ő nem hiszem, hogy továbbadta.

Most mondjátok meg, mivan ezzel a csajjal? Bekattant egy smárolás miatt??? Vagy így akarja elérni hogy megint próbálkozzak nála? Mert akkor elég rossz úton jár...


2011. jún. 1. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
máskor gondolkozz mielőtt cselekszel. Ha meg egy embernek elmondtad akkor azt már más is tudja
2011. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Félreérted. Aggódik, hogy kitudódik a dolog, és próbál kompenzálni. Valószínűleg ő sem veszi észre, hogy túlzásba esik.
2011. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Talán azt hiszi, hogy eldicsekedtem, és most így áll bosszút? A haverom tutira nem mondta el senkinek, benne teljesen megbízom.
2011. jún. 1. 21:01
 4/26 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy ha tanulnál rendesen és csinálnál házit, akkor nem tudna szívatni. Erre gondoltál már?
2011. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a legjobbat el is felejtettem írni, hogy miután az osztály előtt megszivatott, próbáltam vele négyszemközt beszélni, hogy ezt most miért csinálta. Erre azt mondta, hogy szerinte egyáltalán nem szégyenített meg, és hogy a karót meg megérdemeltem, és mostmár haggyam békén, többet ne zaklassam.
2011. jún. 1. 21:04
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerinted fiúk nem pletykálnak?? Na ezen jót nevettem:) Ne szólj más tanárnak! Ne csinálj bolhából elefántot. a nők ilyenek:) Nem azért csinálja ezt, mert haragszik rád, hanem idegesíti a helyzet. Beszéld meg vele, hogy neked ez fáj.
2011. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
igaza van,hagyd békén
2011. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

21:02

Hát, mostmár mindegy. Házit sose ír kb senki, ő se nagyon szokta ellenőrizni. Felelés még sose volt nála. Úgy volt h utsó héten lesz egy doga, úgyh. addig nem is készültem. Tény h engem akart megszivatni. Persze készülhettem volna, de mostmár cs*szhetem, még ha 5ös dogát írok akkor is 3as leszek.

2011. jún. 1. 21:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen az élet, törődj bele. Ennél még sokszor, sokkal jobban is meg fogod szívni életed során. A lényeg az, hogy mindig állj talpra.
2011. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

21:06

Most tényleg azt mondod, törődjek bele, hogy azért, mert megcsókoltam (amit mint modntma ő is élvezett, ő is akart, stb), 3ast kapok? Ez már beszámít a továbbtanuláshoz is. És a rűáadás, h még azt sem tudom, mirét rágott be??

2011. jún. 1. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!