Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség volt a kistanárnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség volt a kistanárnőmmel kezdeni? Ő 23 én 18. Most berágott rám.

Figyelt kérdés

Szóval van egy angol kistanár, iszonyat jó csaj, és hát egy 3-4 hete volt egy buli, ahol ő is ott volt, és ott egy csomót dumáltunk és mikor kimentünk a levegőre, akkor megcsókoltam. Úgy vettem észre tetszett neki a dolog, mármint nem tiltakozott, sőőt. Aztán még egy randit is megbeszéltünk. Amire én hülye totál jó kedvvel mentem, és erre közölte velem, hogy ez nem fog menni, mert idősebb, és a tanárom, mit szólnának, stb...

Akkor kicsit kiakadtam, dehát ez van, mondtam. Na de itt jön a bökkenő. Én túltettem magam az egészen (pedig baromi sz*r volt h tulajdonképpen átvert), erre a suliban elkezdett szivatni. Pl. nem csináltam házit, és kaptam egy karót, úgy h kistanár kb sose szokott karót osztogatni. Aztán meg dumáltam a csaj padtársammal, erre ő (a kistanárnő) megszégyenített a többiek előtt. Múlt héten kihívott felelni (soha nem szokta) és megint megszégyenített. Most ott tartok, hogy 3-ast akar adni, pedig világéletemben 5ös voltam angolból. Már gondoltam h szólok az igazi tanárnak, de á nem szivatom magam. Asszem már a többiek is sejtenek valamit, folyton összenéznek, pedig csak a legjobb barátomnak árultam el a dolgot, ő nem hiszem, hogy továbbadta.

Most mondjátok meg, mivan ezzel a csajjal? Bekattant egy smárolás miatt??? Vagy így akarja elérni hogy megint próbálkozzak nála? Mert akkor elég rossz úton jár...


2011. jún. 1. 20:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

ma 17:16

ez igen egyszerűen előfordulhat főleg egy kistanárnál ahol szinte soha nem ellenőrizzük a házit. az meg h karó lett a felelés pusztán szivatás volt, olyan szavakat kérdezett amiket nem tudtam, mert nem tanultam, mert nem számítottam rá. egyébként meg jól tudok beszélni angolul, szövegeket is jól értem. valszeg tudja h a gyengém a magyarról angolra fordítás szóban, főleg ha ideges vagyok, amúgy más tanár simán 2-3ast adott volna rra a feleletre

2011. jún. 3. 17:54
 22/26 A kérdező kommentje:
De most sztetek komolyan létezik hogy valaki ekkora gonosz legyen, hogy látszólag irtó jófej, kedves. Aztán elhúzza előttem a mézesmadzagot, átver, és miután így meggyengített még teljesen lealáz? Mit élvez ebben? Nem hiszem el, h 23 évesen vki ekkora szemét legyen.
2011. jún. 3. 17:58
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha bosszút akarsz állni szívasd meg te is.....pl óra után odamész a kis tanárnőhöz és közlöd vele h nem tetszik neked ez a magatartás forma vegyen vissza kicsit mert te bepróbálkoztál nála kosarat adott nem beszéltél róla senkinek és túlléptél rajta akkor ő se szívasson téged és tegye magát túl rajtad bánjon veled ugyan úgy ahogy másokkal, mert ha nem akkor elmondod az igazgatónak h kikezdett veled és h el akart hívni magához de te nemet mondtál neki és ezért szívat téged iskolába, meg zsarol h meg fog buktatni ha nem alszol ott nála.....na ez a zsarolás szerintem visszavenné a lendületből, én ezt csinálnám
2011. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont,szemét egy gennyláda a kur.vája
2011. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
jelentsd fel csáje!
2011. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

azóta történt valami?

probáld meg félrékenyé tenni hogy egy csajjal vagy amikor lát titeket mit szólna?

2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!