Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány pattanásos? Nem feltétlen óriásragyákra gondolok, csak ha néha van egykét patija. A kérdésnek van egy elődje is (ugyanez csak lányoknak szólóan)

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat. :P
2009. márc. 18. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
komolyan, mikor fogod mar te es a hozzad hasonlo kerdeseket feltevok, hogy olyan nincs, hogy fiuk, tetszik e ez nektek meg az, ha valaki egyutt van a parjaval es van rajta pattanas, azert nem hinnem, hogy otthagyja valaki, van, aki nem banja, van aki banja, reszletkerdes. Mindenkinek van neha neha egy, olyan is van, akinek tele van az arca, meg is elfogadja ugy a parja. Majd keress olyat, akit nem zavar.
2009. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
GRRR. Nem kértem leszólást. Én csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire zavaró, ha egy lánynak az arcán előfordul. Egyébként meg ismerkedésnél valakinek számít, hogy szép legyen az arca...
2009. márc. 18. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
pont ezt mondtam neked, hogy van, akinek szamit van akinek nem, nincs altalanosan elfogadott sablon, mielott te szolsz le mast, olvasd el rendesen a valaszomat.
2009. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az, űber gáz. Rá sem néznék az olyan nőre akin némi ragya van. Főleg, hogy én vagyok az élő Adonisz :O)Ez mekkora hülyeség,ha egyébként a bnőm arca tiszta, de mensi előtt kissé kipattog akkor már dobjam is ki?Na meg erre találták fel az alapozót, a púdert..Csaktudni kell vele bánni
2009. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar... az jobban ha buta ...
2009. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Csak a mostani fiatalok ennyire frusztráltak?? Vagy túl öreg lennék? (f28) És ez még csak a kissebb probléma. A kérdésekből számomra az derül ki, hogy felvilágosítatlanok és buták. (Ez nem neked szól) pl. Úgy létesítenek szexuális kapcsolatot, hogy halvány fogalmuk sincs a dologról.

Másrészt olyan kérdéseket tesznek fel, amire a google-ba beírva pontosabb, átfogóbb választ kaphatnának. Ez nem ide vág, de kénytelen voltam leírni.. :)

2009. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen egyetértek az első hozzászólóval. Kedves kérdező: én nem lehurroglak, nincs erről szó, elhiszem, hogy kíváncsi vagy, de a feltett kérdésben lévő dolognak az égvilágon de tényleg semmi de semmi jelentősége nincsen. Azt hiszem egy nő esetében kb 200 dolog előzi meg a fontossági listán a pattanásokat.
2009. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
én lány vagyok és elég visszataszítónak tartom egy lányon a pattikat.Annyi kezelési eszköz van,tonik alapozó,gyógyszer stb,hogy mindenki talál megfelelőt.Nekem 20 éves fejjel is néha van, de tuti hogy rajtam kívül csak az látja aki lefekvéskor velem van.vagy még az se :D
2009. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát engem full nemzavar ha egy csajon vannak kisbb mitteszerek pattik rajtam is van nabumm leülünk és kinyomkodjuk egymásnak...ez szerintem olyan ősi dolog mint a majmoknál a kurkászás hehe közbe lehet komolyabb dolgokról bezélni vagy csak hülyülni...
2009. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem levő egyik válaszolónak (28F) sajnos igaza van. Én sem vagyok hú de koros, (20F) de nem kéne ennyire flusztráltnak lenni. Mindenkinek van pattanása (kevés vagy sok) valaki elfogadja, valaki nem. Ez olyan, mint, h valakinek a szőkék, valakinek a barnák jönnek be. Ennyi.
2009. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!