Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudtam a koromról! Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a koromról! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak 3 évet,de akkor is...Ebben az esetben ez is soknak számít.

1 hete találkoztam egy étteremben egy baromira helyes férfival és elhívott randizni.Szombaton elmentünk étterembe meg moziba,utána sétáltunk.

Beszélgettünk és megkérdezte,hogy hány éves vagyok,én nem azt mondtam,hogy 20 :S

De igazából 17 vagyok...Ő viszont idősebb...sokkal.

Még ha 20 lennék,akkor is nagy lenne a korkülönbség,de így...

De azóta viszont folyton sms-ezünk és azt akarja,hogy találkozzunk megint.Én is akarok vele találkozni,mert irtó helyes és tetszik nagyon.

Mikor ezt elmondtam a "legjobb barátnőmnek",akkor Ő egyszerűen a fejemhez vágta,hogy csak a pénze miatt érdekel ennyire.De ez nem igaz.Ha tök szegény lenne,akkor is érdekelne.

De nem hazudhatok neki arról,hogy hány éves vagyok.


Elmondjam neki?Mi lesz,ha akkor már nem fog akarni tőlem semmit?


Köszönöm!


2011. jún. 2. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, és elmondod mindazt, amit itt leírtál, mindenképpen el kell mondanod. Ha pedig emiatt már nem akar találkozni Veled, akkor am se lett volna nagy kapcsolat. Tapasztalat :/ Sok sikert ;)
2011. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb, ha elmondod. Úgy is kiderülne előbb utóbb. Minél később tudja meg, annál rosszabb. Ha emiatt szakít, akkor inkább az elején következzen ez be.
2011. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, hogy 17 éves vagy és hogy azért füllentettél neki, mert azt gondoltad, hogy ilyen fiatalon nem lenne nála esélyed... Szerintem, hogyha igazán kedvel téged, akkor ezek után is szeretne veled még találkozni. De azért vigyázz, mert hogyha ő 40 év körüli, akkor lehet, hogy ő már nem igazán hozzád való! Sok sikert :) 17/L
2011. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Megesz a kíváncsiság, hogy hány éves, áruld el légyszi:)))

Amúgy sztem valld be neki. Mond el, hogy féltél, hogy ha megmondod, hogy csak 17 vagy akkor túl fiatalnak fog tartani ahhoz, hogy legyen köztetek bármi is. Egyébként nem hiszem, hogy akadály lenne, nyilván érettebb vagy picit a korodnál, különben kiszúrta volna, hogy nem vagy 20 éves. Egyébként meg olyan őrült sokat nem számít az a 3 év, ha amúgy is nagy a korkülönbség. Úgy értem, ha ő mondjuk 30 éves, akkor már tök mindegy, hogy te 20 vagy vagy 17. Ha amúgy egy hullámhosszon voltatok, meg jól megértettétek egymást akkor pláne nem számít, ha zavarná a korkülönbség, akkor sztem már egy 20 évessel se állt volna le. Hozzáteszem én elég lazán kezelem ezt a témát, mert mindig is az idősebb pasik jöttek be, és mindig úgy gondoltam, hogy a kor csak egy szám, nem az számít, ha szerelem van akkora többi mellékes, lényeg, hogy azt a két embert ne a zavarja a dolog, akiket közvetlenül érint, vagyis titeket.

19/L

2011. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Túl van a 35-ön,ennyit segítek :D
2011. jún. 2. 16:55
 6/16 anonim ***** válasza:

Na jó, de nem mindegy, hogy 1, 5 vagy 10 évvel van túl rajta:)

Jó-jó csak kíváncsi vagyok. Egyébként mint mondtam, ha szereted nem lényeg hány évesek vagytok.

2011. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

csak nehogy kihasználjon, megdugjon és viszlát.

vigyázni kell az idősebb pasikkal

2011. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt úgy utálom. Miért lesz egy pasi rögtön szemét, aki kihasználja a nőket csak azért, mert elmúlt 30 és egy fiatalabb lánnyal kezd. Annyi tizenéves pasi van aki csak megdugj@ a lányokat aztán lelép. Mitől lenne nagyobb az esély, attól hogy idősebb?
2011. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szép gesztus volt mondhatom "-.- Egyszer velem is megjátszotta egy csaj. 20-nak adta ki, pedig csak 16 volt, és mikor megemlítettem h olyan 18-nak tűnt a képeken amiket küldött magáról, akkor a pofámba vágta, hogy jah hát azok a képek 2 éve készültek. Aztán persze, hogy msn-en mondta el mi volt az igazság, utána felhívtam megkapta a magáét. Becsapva éreztem magam, mert én őszinte voltam vele és ezt én is elvártam volna tőle. Nagyon remélem, hogy a csávó ezután nem akar veled találkozni.
2011. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! :)

Szerintem az a 3 év nem hiszem hogy zavarni fogja, legalábbis engem nem zavarna. Így is úgy is nagy a korkülönbség. Itt a nagyobb gond az hogy maga a hazugság ténye. Mert felmerülhet benne, hogy ha ebben hazudtál, akkor még miben? Érted, és végülis ez teljesen jogos lenne, egyszóval meginogna a beléd vetett bizalma kissé. Nálam is ez van én is szoktam a koromról füllenteni, csak én nem felfelé hanem lefelé. 27 éves srác vagyok, de akár 8-9 évet is letagadhatnék. Na mondjuk annyit nem szoktam persze csak 3-4 évet :)). Egyszóval jobb ha nem árulod el neki, majd csak akkor, ha már egy ideje együtt vagytok és meg tud benned bízni egyébként. Ha rögtön az elején elárulod akkor nagyobb az esélye hogy csalódik és "szakít" veled. De ha már kialakul köztetek egy erős bizalmi szál, már talán nem. És szerintem ha csinos szép értelmes lány vagy hülye lenne ezután téged dobni. Szóval ettől még akarhat tőled bármit. Remélem segíthettem. :)

Üdv. Delta

2011. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!