Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnam ezt kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam ezt kiverni a fejembol?

Figyelt kérdés

Bocsi,de angol a billentyuzetem,ugyhogy nem tudok ekezeteket irni.

Az a problemam,hogy egyfolytaban az jar a fejemben,hogy senkivel se eri meg osszejonni,mert a vegen ugyis szakitunk,es sz*r lesz. Pedig most van egy srac,akivel kolcsonos a vonzalom,nagyon jol elvagyunk egyutt,de felek ettol. Remelem ertheto voltam. Hogyan tudnam ezt a gondolatot kiverni a fejembol? 16/L


2011. jún. 2. 23:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.:)


Az egyik valaszolo eltalalta,almodozo tipus vagyok es mindig a tokeleteset keresem,de azert vannak kivetelek. O a 2. srac,akit elfogadok a hibaival egyutt. De az elso egy nagy csalodas volt,ezert felek ennyire. Tudom,hogy en sem vagyok tokeletes,tisztaban vagyok a hibaimmal. Tulajdonkeppen semmit sem tudok lszan venni,mindig stresszelek mindenen. De majd probalkozni fogok.

2011. jún. 3. 00:28
 12/12 Smartguy86 ***** válasza:

Az a válaszoló vagyok:)

Javaslom neked, hogy olvasd el Csernus Imre "A Nő" című könyvét. Biztos vagyok benne, hogy érdekesnek fogod találni és magyarázatot találsz a dolgokra ;)

2011. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!