Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem, értem. Van egy oszttársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem, értem. Van egy oszttársam srác, haverom aki tök bunkó (am tényleg) és mégis az ő válaszait segítségét kéri az egyik csaj, aki mellesleg bejön nekem. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj,aki tök helyes és pl matek órákon haverommal egymás mellett ülünk( ő az )mindaketten értjük a példát és őt kérdezi meg. Mikor nem egyszer volt tök bunkó,és pimasz vele és a többi csajjal. Én mindig udvarias vagyok(próbálok ;) )vele ( a lánnyal) és a többi csajjal is, néha bókolgatok dícsérem őket. És nem értem a szituációt miért =S
2009. márc. 18. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő jön be neki az ilyen kemény nem érzelgös nem udvarias srácok
2009. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem kemény,hanem bunkó,és a csaj értelmesebbnek tűnik minthogy az ilyenek jöjjenek be neki szntem =)
2009. márc. 18. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg!Ha te a nők észjárására akarsz rájönni, hogy mit miért csinálnak, nem fogsz.Egy élet is kevés hozzá.
2009. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fontos lenne ha megmondanád a korodat, hiszen a kislányok (már bocsi) nem képesek még felfogni, hogy mi a jó és csak a macsók kellenek nekik, te aki a normális kategoriába tartozol valoszinű majd egy pár év mulva kerülsz "eladásra" tudom mert voltam már a lány szerepében, éltem már át ilyet, ilyenkor még ez kell a lányoknak:S de msguktol pár év mulva rá jönnek, ha meg már idősebbek vagytom akkor csak ő nem nőtt még fel...:S
2009. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15/F 9.es vagyok =)
2009. márc. 18. 18:06
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy őneki ez a fajta jön be!!! De ne szomorkodj valahogy vedd le a lábáról a csajt!!!:) De ha ez se jön be akkor te még nem találtad meg az igazit!(úgyhogy keresd csak!)
2009. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!