Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit válaszoljak annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak annak a srácnak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy helyen dolgozunk, egyfelé járunk haza. Egy ideje már tetszik, de még nem beszélgettünk. Bejelöltem facebookon és visszaírt, hogy honnan ismerjük egymást? Elég biztos vagyok benne, hogy igazából felismer. Lehet, hogy így akar beszélgetést kezdeményezni? Mit válaszoljak neki?
2011. jún. 4. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk írd azt neki, hogy "egy helyen dolgozunk, és egyfelé járunk haza". Eléggé hitelesnek hangzana bármi máshoz képest.


Nekem középsuliban volt hasonló esetem egy lánnyal, és én se tudtam, hogy kiről van szó. Pedig "egy helyen dolgoztunk és olykor egyfelé jártunk haza".


Amennyiben nem olyan a munkahelyed, hogy 10 en vagytok, márpedig nem olyan, mivel még egyszer sem beszéltetek, akkor simán lehet, hogy tényleg nem ismert fel.

2011. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!