Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik it csináljak?

Figyelt kérdés
Nahh szóval van 1 fiú,aki nagyon tetszik,de nem tudom hogy hogyan tudassam vele(13 éves vagyok és lány)Mindig nagyon jól leszórakozunk,kergetjük egymást és mindenki azt hiszi hogy szerelmesek vagyunk és amikor mondják hogy mi szerelmesek vagyunk mindig azzal hülyülünk hogy igen!!De ha megtudná hogy nekem tetszik akkor nem utálna meg v vmi?
2011. jún. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
de ari...
2011. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem utálna meg. Nyugodtan mond meg neki, hogy te valóban szerelmet érzel. Biztosan örül majd és boldog lesz.
2011. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szórj homokot a hajába. Ilyen korban ez a szokás.
2011. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd el fagyizni, moziba, stb... Ha látja, hogy ennyit törődsz vele, akkor csak leesik neki... Vagy írj rá MSN-en, Skype-on, Facebookon, MyVipen, Iwiwen, vagy ami van neki... Mert neten könnyebb erről beszélni, mint élőben... Szerintem..

13/f

2011. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!