Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A suliban naygon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban naygon tetszik egy fiú, mit tegyek hogy észrevegyen, vagy hoyg csináljon valamit? HELP

Figyelt kérdés

sziasztok.

A síkiránduláson voltunk a 8 -adik osztállyal egyutt és ott láttam a 8. osztályban.

A barátnom megkérdezet mit gondol rolam de csak annyit mondott hogy jo fej vagyok.Ez most mit jelent?

Amugy tokres sokat nevettunka facebook-on is ismerosok vagyunk,csak ritkán beszélunk és nem tudom most mi van.Tetszem neki?vagy nem?

Ha volt már valaki hasonló helyzetben kérem adjon tanácsot.Mit tegyek?

Koszonom


2012. márc. 14. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a jofejt arra értette h szimpla barát vagy neki, még biztos nem tetszel neki, de idővel sikerülhet. Én már 3 honapja kapcsolatban vagyok egy sráccal, akivel facebookon ismerkedtünk meg, ugz hogy én irtam rá és igy beszélgetni kezdtünk, Ughogy ne legyel bátortalan irj rá és másnap is jelentkeyy, de ne irj rá, ha pedig ő ir akkor nyert ügyed van na meg persze küld puszit meg öleléseket, akkor neked könnyebb, mivel leirni mindent könnyebb mint valakinek a szemébe mondani, azt, ugyhogy én azt ajánlom neked, hogy ne légy bátortalan, irj rá, fogyeld a viselkedését és meglátod hogy hogy lesz tovább, mert még az is megtürténhet hogy nem talál a szó. Remélem segítettem, sok sikert!:)
2012. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszonom szépen és ma is találkoztunk, és ezt hiszem rám nézett.

írtam rá facebookon,de nem írt vissza mer írtam hoyg jobbulást mert eltort a lába.

Sajna nem írt vissza ,csak a kiránduláson beszéltunk,de akkor muatatta a teloját meg mindent.

koszi

2012. márc. 14. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
huha, komolyan nem írt vissza? Semmit sem? Egy köszit sem?
2012. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem semmit de lehet hogy nem volt fent azota sem facebookon mert a chaten a neve melllet mindig telefon van.

Ez mit jelent?help my please

2012. márc. 15. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha nem akar írni, akkor nem érdemes eröltetni, mert akkor ez azt jelenti, hogy ő nem érdemel meg téged, találsz magadnak egy sokkal jobbat, aki ráadásul meg is becsül is:) Remélem gondolkozni fogsz egy kicsit ezen az egész kapcsolaton, az én véleményem az, hogy szerintem jobb lenne ha ez a kapcsolat csak megmaradna rajongásnak a részedről, mert bizony ez a srác kiszasználna a végsőkig.
2012. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!