Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akibe bele vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe bele vok zúgva, de nem merem megszólítani mert félek, hogy beégek nála. Kaphatnék pár tippet? 18/f 180cm 98kg vok

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 16:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A f@rkad mérete kimaradt...
2011. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

a magasságod és súlyod kit érdekel itt.

Ha nem mered megszólítani akkor, hogyan akarsz vele megismerkedni?

2011. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

a f@rkam mérete hogy jön ide?nem hinném h azt kéne mutatni 1 beszélgetéskor


a súlyomat meg azért írtam ki mert nem tudom h lényeges-e 1 lánnyal való ismerkedés során az h mekkora a zsírréteg a hasamon(nem kis réteg van rajtam)

2011. jún. 5. 16:30
 4/30 anonim ***** válasza:
ha kövér vagy keress kövér nőt, ha sovány vagy keress sovány nőt.
2011. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj vele beszélgetni, talán barátkozásként kellene elkezdeni aztán arra lehetne építeni, ha nagyon nyomulsz az nem jó, de rendes lehetsz, úgyhogy én szurkolok neked
2011. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
köszi bízok benne hogy elfogad ezzel a 45kgnyi háj felesleggel
2011. jún. 5. 16:35
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ne haragudj. Csak viccesnek találtam hogy leírod a súlyodat és a magasságodat. De most már értem miért:) Én nem gondoltam soknak, bár nagyon nem tudok becsülni férfiaknál, hogy hány centihez mennyi az ideális, meg van aki azért 98 kg mert csupa izom, ami ugye nehéz.

Ha kedves, normális lányról van szó, nem a súlyod fogja érdekelni, hanem a modorod és a kisugárzásod. Úgyhogy hajrá:)

2011. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én annyit tennék hozzá, hogy ne legyen ekkora önképzavarod. 45kg-al kevesebbel te már hivatalosan is a túlzottan sovány kategóriába tartoznál, ami szintén nem jó.


Amennyiben viszont tényleg úgy érzed, a zsír rajtad a sok, akkor tegyél ellene valamit, és máris jobban fogod magad érezni a bőrödben, és ebből fakadó kínos érzésed sem lesz. (És emellett csökken a kockázatod nem egy krónikus betegségre a későbbiekben, szal csak nyerhetsz rajta :) )

2011. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj. Az első dolog az, hogy elfogadd magad. Ha ez így most nem megy, akkor változtass magadon kicsit. Ha ez úgy megy, hogy lefogysz, akkor kezdj el fogyózni. De ha neked így jó, akkor nem kell. A lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben, mert akkor lesz önbizalmad.
2011. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
első: sajna kicsi izmom sincs csak szalonna a testem és nem bírok fogyózni, mindig csak zabálok és a lány meg erobikozni jár és túlságosan tetszik ahoz h más után nézzek
2011. jún. 6. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!