Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Szívesen találkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szívesen találkozom vele, de.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nagyon rég nem láttam és most megtalált. Még 1 hónap amíg ismét az országban leszek és tudunk találkozni és amikor felvetette, hogy találkozzunk, mondtam, hogy persze, miért ne. Annyira nem gondolom, hogy az esetem lenne, de élőben minden más, és végülis ha más nem, akkor beszélgetünk egyet barátilag.

Viszont ettől nagyon felbátorodott a srác, és hetente többször, ahogy meglátja, hogy online vagyok írogat. Nem tudom mit tegyek, nagyon kellemetlen lenne neki megmondani, hogy hagyjon békén, de már az is kezd az lenni, hogy bocs, de épp indulni készültem, bocs, most ne, bocs korán/későn van. Bonyolítja a helyzetet, hogy az egyik nagyon jó barátnőm bátyja, bár ő azt mondta, hogy ő nem is akar tudni az egészről, csak vele ne vesszek össze, ha esetleg nem jövök ki a tesójával. De most őszintén, mit tegyek, hogy ne zaklasson, mert az egész nagyon kellemetlen és már azon gondlkodom, hogy nem is fogok vele inkább találkozni se...


2011. jún. 5. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén, egyenesen mond /írd/ meg neki, hogy hagyjon békén. Ne variáld.
2011. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem akarom megbántani, és szívesen beszélgetnék vele, de nem állandóan. Őszintén irígylem, hogy neki ennyi szabadideje van...
2011. jún. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!