Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet, hogy túl fiatal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy túl fiatal?

Figyelt kérdés
15 vagyok, a lány pedig 13 éves. A koránál sokkal érettebbnek néz ki. Nagyon szép és jófej, vicces, kedves. De akkor is elég fiatal. De tényleg szeretem. Valahogy őt nem csak a bugyijából akarom kibeszélni. Mi legyen? Szerintetek mehetne a dolog?
2011. jún. 6. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Törvénybe ütközik. Mi is a neved?
2011. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az, hogy randizunk törvénybe ütközik??
2011. jún. 6. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mehetne...Szerintem.. Csak te gimnáziumos vagy, ő meg iskolás... Hát végülis ha közel lakik hozzátok, vagy sokat tudtok találkozni, akkor miért is ne? :)
2011. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán ha egyértelműbben fogalmaznál, akkor nem lenne félreérthető, hogy mit akarsz vele csinálni, vagyis mi "mehetne".
2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egy suliba járunk
2011. jún. 6. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:
hajrá, végre egy nem szexre utazó fiatal ember :)
2011. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan randizgassatok stb. De szexre ne gondoljatok még. Az is fontos, hogy a lány szülei tudjanak róla.
2011. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy túl fiatal? Fog ő még öregedni. Ha a korkülönbség miatt aggódsz, akkor pont jó, gyakran még ennél több is szokott lenni a fiú javára.
2011. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, Casanova, aki 15 évesen minden csajt csak ki akar beszélni a bugyiból, és pezseg a nemi élete...

Hát hogyne...


Ez a kor az, amikor randizni kéne, átélni a szerelmet, az udvarlást, mindazt, amit 15 évesen megtehetsz egy 13 éves kislánnyal.

Ha két év múlva még együtt lesztek, talán már az apja se lő fejbe, ha kiderül, hogy meghúztad.

Amennyiben nem vagy hajlandó ennyit várni a lányra, akkor mondd meg neki, hogy bocs, de túl fiatal hozzád, és lépj le szépen.

Sokkal korrektebb, mint nekiállni fenyegetőzni, hogy elhagyod, ha nem teszi ezt-azt-amazt, aztán meg pár hónapon belül úgyis lelépsz.


Csak rajtad múlik.


Azt csak zárójelben teszem hozzá, hogy egy olyan fiú sokkal kívánatosabb zsákmány egy lánynak, akinek volt már több éves kapcsolata, tehát tuti, hogy hűséges, kitartó, és alkalmas is erre, mint egy olyan tizenöt éves nyikhaj, akinek csak a dugás jár az eszében, és kb. ennyire is képes: kettőt szúr és lefordul, mint a méhecske.

El is hessentik egykettőre. :PP

2011. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13:58-as vagyok.

Na szóval, nem tudom, miért írjátok annyian, hogy "szexre ne gondolj"! Mondott ilyet? ---> NEM. Akkor ne írjad neki.

Kérdésre ismét: ha egy suliba jártok, és látod, hogy a lánynak is tetszel, akkor hajrá!:)

2011. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!