Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom hogy flörtölnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy flörtölnek velem vagy csak normális baráti közeledésröl van-e szó?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán abbol ahogy beszél veled. tul kedves előzékeny akkor megvan rá az esély h komolyan akr valamit tőled ha szoba hozza sokszor a sexet akkor csak arra kellesz neki ha meg játékos és szorakoztato akkor barát

de ez mindenkinél már. majd az életben megtanulsz különbségeket tenni ezek között és majd fel fogod oket ismerni nem eltétlen az általam leirtak alapján

2008. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez bizonyos korosztályokban és legfőképp emberenként más. De függ attól is hogy mennyire vagytok jóban. Én például megengedek magamnak olyan dolgokat amik még/már (nem is tudom) így 15 évesen sokaknak flörtnek tűnhet, de ez nálam csak 1.esetben egy nagyon jó barátság egy lánnyal, 2. esetben egy haver viszony egy lánnyal, aki szabad és valamennyire tetszik is, és ráadásul még hagyja is magát, de nem akarok tőle smi konkrétat.

Az "olyan dolgok" alatt érts pl a sok érintést, ölelés, "hozzábújást". Meg pl azt is ami még most nem szokás hogy az ülembe ül, meg ilyenek.

Én ezt a fentebb leírt személyekkel csinálom, bizonyos személyekkel, ha tudom hogy őt ez zavarná, vagy szól, persze nem folytatom, de addig ez vagy hülyeség (a 2. esetben) V agy egyszerűen szoros barátság, amibe szerintem ez is belefér, sőt, inkább ez is fontos része.


Isak

2008. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na, ez az. ezekhez a dolgokhoz, amiket te csinálsz, és egy lány meg is engedi, nagyon fontos szerintem tisztázni, hogy ez köztetek CSAK barátság. mert azért egy lány, aki nagyon szeretne már pasit, annak jól esik, hogy valaki megöleli, az ölébe ülteti, foglalkozik vele, stb. sajnos én is ilyen típusú lány vagyok, aki könnyen félreérti egy fiú kedvességét! mindenki más típus, és sok fiú, ahogy te is, csak haverkodásból csinálja az ilyen dolgokat, bele sem gondolva abba, hogy egy lány ezt félreértheti. aztán meg a lány esetleg közli, hogy hé, hát én belédzúgtam, és többet akarok tőled, legyen már valami. aztán a pasi meg csak mentegetőzik, hogy ő nem is úgy értette... és a lány szíve egyrészt összetörik, másrészt rámehet a barátság is. :(( lehet itt hibáztatni akár a lányt, hogy naív, és beleéli magát túlságosan a dolgokba, túl hamar, vagy akár a pasit, hogy korlátok nélkül szórakozott, szerintem ezért fontos beszélni a dolgokról, mert a cselekedetek nagyon félreérthetőek sokszor... a beszélgetés által viszont tisztázni lehet mindent, mindenki elmondja, mit akar, és mit nem. és akkor nincs sértődés, megbántódás se. szerintem.
2008. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!