Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon elrontottam? Lehet még...

Nagyon elrontottam? Lehet még esélyem nála vagy már vesztettem?

Figyelt kérdés

A fiú, akibe 5ik óta szerelmes vagyok már háromszor célzott rá, hogy elkérné a telószámomat én meg csak most vettem:( Nagyon elcsesztem?

13l


2010. dec. 29. 14:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha odaadtad harmadikra nem baj, ha nem akkor baj
2010. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Jajj nyugi...te.:P Átérzem amúgy...:S Nem rontottál el semmit! Ő kezdeményezett..., új a helyzet minden, majd megszokod, Add meg a teloszámod, vagy ez már megtörtént? (: Utána minden megy majd magától...(: Osztálytársak vagytok, amúgy? :O
2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, egy oszt.al fölöttem jár és nem adtam meg, hogyan lehetek ekkora marha?! De facebookon beszéltünk
2010. dec. 29. 14:12
 4/12 anonim válasza:
48%
Na akkor legegyszerűbb, ha fészen beszéltek vagy megadod neki legközelebb, vagy msn-en.(: És egy bocsi, hogy nem vetted észre a közeledését, de neked se közömbös...! Viszont, egyet ne felejts el...;) Ne mond soha, hogy halálosan bele vagy zúgva, mert akármilyen aranyos/jófej/vicces az a fiú, ezt mnid kihasználja...:/ Sok sikert neked.>)
2010. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ha én lennék a fiú biztos otthagynálak

és nem mind mert nem mindenki egyforma

14/f

2010. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én max (de akkor már nagyon jó csaj legyen) 2-er kérném el a számát egy lánynak.

Amúgy meg írj egy üzenetet,hogy:

'0630/20/60******'

De ilyet ne írjál már,hogy "bocs nem vettem észre a közeledésedet,de te sem vagy közömbös"

mert ez szerintem nem egy túl jó duma.

Amúgy eddig,miért nem adtad meg,mikor kérte?Mit mondtál neki?

14f

2010. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mindig elütöttem 1 poénnal:(
2010. dec. 30. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy "végül megadtam a számom? Mert emlékszem volt róla szó, de arra nem, hogy megadtam-e."

Ha azt mondja, nem akkor mondd, hogy bocsi, nem titkolni akartam, és add meg.

2011. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
olyan aranyos vagy...bárcsak nekem lennének ilyen egyszerű gondjaim.hidd el később lesz ennél fontosabb szerelmed,még fiatal vagy ha nem jön vele össze, akkor ne keseredj el :)
2011. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy célzott, hogy pl. menjünk el mekibe, de még meg kéne beszélni már nyújtotta a telefonját, én meg hülye voltam, mondtam neki, hogy majd face-n megbeszéljük-.-"
2011. jan. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!