Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
sajnos különös érzékkel rendelkezem ahhoz hogy ha valaki tetszik akkor úgy viselkedem előttük mint egy görcsös fadarab és képtelen vagyok magamat adni:S de nem tehetek róla, mi a bajom? 21/L :( és most már másodszorra
2011. jún. 6. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Téged így kell megszeretni! A szerelem átlát a felszínen - a lényeget látja, ami a szemnek láthatatlan.
2011. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tudod, nem csak te vagy ilyen. Amikor valakivel ismerkedsz akkor ido kell arra h onmagadat add. Nekem sem megy elsore nekem is kell a sraccal 1-2x neha tobbszor is talalkozzal h kicsit konnyebben beszelgessen es h onmagamat adjam.

Lehet h ilyenkor mindig van bennunk olyan h mi lesz ha nem tetszik neki az igazi enem meg ilyesmi. Probaj nyugodt en onmagad adni, ha nem is megy elsore akkor amikor 2x-3x taliztok, ha meg buli helyrol van szo akkor meg meg kell kicsit tanulni h onmagad addni de neha ott lehet jatszani is:D

2011. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb bajod soha ne legyen. Lesz aki ìgy elfogad és megnyeri veled a főnyereményt.
2011. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a biztató szavakat, talán tudok fejlődni valamennyit :S
2011. jún. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!