Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen pasik terén? Mindig hülyéket fogok ki. FONTOS!

Figyelt kérdés
Azt mondják szép lány vagyok,kedves,okos,még sincs szerencsém pasik terén.Azt látom hogy mostanában a r*biknek van szerencséjük...Nagyon sokan próbálkoznak,de azok nem tetszenek..De akik tetszenek,azok meg mással jönnek össze,vagy taplók....Szerintetek mit kéne csinálnom????
2010. jún. 7. 14:26
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
72%
Kicsit nyomulni arra aki tetszik, nem tapló és nem jár senkivel ;)
2010. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem várd ki a te idődet, most még a rib.ncoknak áll a világ, de ha a férfi is megkomolyodik annyira hogy lássa egy nő igazi értékeit is, akkor jössz te. Addigra a többi lány fogatlan, kiélt, senkineksem (vagy csak a lúzereknek)kellő repedtsarkúvá válik.

Szóval csak nyugi.

2010. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy a korodbeli férfiak is megérnek egyszer.
2010. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Talán ne legyél olyan válogatós.Nem egy ismerősöm panaszkodik ,hogy egyedül van nincs barátja nah de miért? mert válogatnak nagyon nekik a tökéletes kell hiába nem csúnya az ürge van modora jól nevelt humoros anyagilag is jól áll mégis elutasítja a lány mert "nem fogta meg" könyörgöm nem fog szembe jönni veletek soha az akire ti vártok mert az vagy foglalt lesz vagy meleg.Talán olyan srácot keress akinek a belső értéke nagyobb mint a küldő.Mert hiába van egy szép házad ha belül üres..
2010. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám, csak annyi, hogy én a nőkkel nem vagyok szerencsés. Akik nekem tetszenek azokkal nem jön össze, pedig nem is teszem magasra a mércét. Akiknek én jövök be azok általában vagy testileg vagy agyilag van valami nagyon durva hibájuk. Már gondolkoztam rajta, hogy a pszichátria környékén fogok párt keresni. :) Pedig én a visszautasító nők szerint egy álom pasi vagyok. :(
2010. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Azért,mert csak a hülyéket veszed észre,a szerényebbekre meg ügyet se vetsz...Mint a legtöbb mai csaj sajnos...

Itt egy kérdés,ami erre vonatkozik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégse vagy olyan szép, kedves, okos mint gondolod.

Amelyik fiú tetszik az azért nem választ téged amiért te se választod azt aki nem tetszik neked.

Ha te válogatsz akkor más miért ne tehetné?

2010. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 14:38-sal. Sajnos manapság a tizenéves lányok tényleg a nagyképű, nagymenő, "hangember"-rekkel akarnak összejönni, és nem veszik észre azokat, akik nem szólogatnak be mindenkinek, aki csak elmegy mellettük az utcán. Szét kellene egy kicsit nézned, hugica.


24 N

2010. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok, kedves kérdező, csak a lányokkal. "Mindenkinek" csak a falubika buliarcok kellenek. Pedig nem vagyok ronda, sem tapló meg ilyenek, csak nincs akkora szám.

F19

2010. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ez tévedés,egyáltalán nem a nagymenőket veszem észre..Sőt..Jelenleg is egy szerény fiú tetszik,aki 1 hónapja csak néz,és nem lép...:/ Én már próbáltam közeledni,de nem fogok loholni utána...:) Amúgy én pont egy hűséges,szerény fiút keresek,de persze nézzen is ki valahogy,nem vagyok képmutató,nekem fontos a külső megmondom őszintén....:):/
2010. jún. 7. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!