Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Elég fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég fontos!

Figyelt kérdés

múltkor a metrón láttam egy nagyon szép lányt :P és gondoltam leszólítom de ott voltak a barátnői és nekem az úgy már nem volt jó :S

mert ilyenkor ha leszólítod a csajt akkor elkezdenek nevetni nem vesznek komolyan...stb.(csúnya nem vagyok, és nme öltözöm rosszul se.)ilyenkor mit tegyek a csajjal?


2011. jún. 7. 00:38
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:

Mivel nem szólítottad le, annyira azért mégse volt neked fontos, hogy megtedd. Lépj tovább! Vannak még lányok.


Máskor meg, ha ilyen eset lesz, és tényleg érdekel a lány, akkor szard már le, hogy kivel van. És ha kinevetnek? Lehet, hogy ő meg nem, és még össze is jöttök. Így most mi lett jobb? Ő nem tud rólad, te meg itt emészted magad. Duplán szarul jártál!


Nem megérte volna lépni?

2011. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igaz,de megérte volna de szemeztünk is, vagyis kölcsönös volt és rám mosolygott de amikor elhatároztam magamat hogy leszólítom leszállt :(

meg hát milyen dumával mentem volna oda?! :O

-szia merre mész?

-elkísérhetlek?

-hogy hívnak?

vagy mivel kéne előrukkolnom :S?

2011. jún. 7. 00:53
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:

Az, hogy leszáll ne tántorítson el. Te is szállj le! De csak akkor, ha nem szemeztek már egy fél órája. 3 szemkontaktus után már csak azt fogja levágni, hogy bámulod de nyuszi vagy odamenni. Onnan te cigánykereket is hányhatsz, nem leszel nyerő nála!


Milyen szöveggel? Ez aztán tényleg tök mindegy! De dícsérd meg benne legalább egyszer, hogy nem tudtad nem észrevenni, stb. Aztán innen már tényleg rajtad múlik. Hívd meg valahova, cseréljetek számot, mondd, hogy akár lehet közös program is a barátnőkkel. Ismerkedjetek! Ne akarj egyből dugni, mert ez neki is feltűnik olyankor.

2011. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam egyből a kúrásra térni :D és kössz, majd hétvégén alkalmazom vagy amikor nem edzésre megyek hanem csak úgy mert akkor hazatudom kísérni :)
2011. jún. 7. 01:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam volt már olyan hogy szemeztem egy lánnyal. Ő gyönyörű volt én meg még átlagosnak is kevés. Ő készült leszállni. Jelzet is a buszon. De vissza nézet és látta én ülök a helyemen, amivel szemben ö ült egy sorra előrébb. Mi előtt egy fél busszal előrébb ment volna az ajtóhoz. Aztán oda jött hozzám hogy akkor ....
2011. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
09:57 XDXDXDXDXDXDXDXDXD
2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!