Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek a pankrátorok?

Figyelt kérdés
Válasz mellé a korotokat se veszem zokon. :)
2011. jún. 7. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

NEM.

19/L

2011. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem. Gusztustalanok.



21/L

2011. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem!!! 27/L
2011. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca.. ***** válasza:

nem:D

emlékszem egyszer voltunk vmi.. nem is pankrátor tán vmi mma sz*ron egy barátnőmmel, mert elhívott az egyik srác.

néztük néztük, aztán ahogy az egyik pofántörölte a másikat, és ilyen véresnyálas szmötyi végigkenődött az arcon meg szétfröccsent mindenhol, a barátnőm hatalmas áhítattal felsóhajtott hogy "istenem milyen szexi"

...azóta sem értem mi volt azon szexi :D

2011. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

így általánosságban nem,mert még csak csúnyákat láttam,és alapból nem is jönnek be az izomkolosszusok,de nem mondom,h nincs olyan pankrátor,aki esetleg megtetszhetne(ha kedves,figyelmes,jó humorú,akkor nem számít,mi a foglalkozása,nem a külső a legfontosabb):)

20/L

2011. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3 fajta pasitest van, ami tetszik.

Az egyik a kigyúrt állat, akinek az erek is feszülnek a karján. Bár általában ezekhez hozzá sem bírnék nyúlni, mint férfihoz, és a fejük is ocsmány, de jó nézni az izmokat, ahogy mondjuk éppen súlyzóznak. Szóval inkább anatómiai modellként jó őket vizsgálni, nem mint férfi.

A második a teljesen természetes, kicsit pocakos, akár szőrös, akár nem, borostás arcú, vaskos pasik. Általában a szőrösek jönnek be (nem egyenlő jetivel), legyen a mellkasán, hasán, farkán, lábán, karján, szóval ahova az isten szőrt csinált, ott maradjon is szőr. Na, nekem ezek a férfiak (ilyen a párom is).

A harmadik a nagyon vékony kis kamaszgyerek testű pasik, nuku szőrrel, csak pihékkel, mintha nem lenne bennük egy cseppnyi tesztoszteron sem. Ezek meg olyan kis édesek a babapofijukkal, olyan kis bugyuli-bugyulizni való kölykök. Na, ők még annyira sem férfiak, mint a felfújt izompacsirták, de valamilyen szempontból hozzájuk is vonzódom.

22/L

2011. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pankrátor párom ( mikor Amerikában éltem 2 évig), imádtam amit az "ágyban" művelt velem. És ő jóképű is volt.
2011. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
húú srác ezt megkaptad :D kb.. én is olyansmi vok am ien pankrátor jellegú és csak keresni kell :D figyi discoba elegánsan megjelensz vagy valami koktélbárban akkor rendesen másznak rád :D ( én így csinálom és bejön ) :D
2011. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem jönnek be. a pankráció mára amúgy is kamu műfaj, nem szeretem a féker embereket. 21L
2011. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert utálom az agressziót és a kigyúrt pasik se jönnek be...

20L

2011. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!