Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelekből jöjjek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből jöjjek rá, hogy tetszem neki? Lányok, milyen jeleket szoktatok adni? Fiúk, milyen jelekből jöttetek már rá, hogy tetszetek egy lánynak? És szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Ezzel a dologgal állandóan gondba vagyok, mert más párszor kiderült, hogy tetszettem lányoknak de egyiknél se vettem a lapot.

Most van egy lány akivel egy helyen lakunk mindig látom, hogy amikor megyünk haza megnéz, buszon is nézeget, de semmi több.


2011. aug. 21. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki, és ha azt mondja, hogy igen, azt már veheted célzásnak...
2011. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ezen a honlapon leírják mik utalhatnak arra, hogy tetszel egy lánynak. (De csak utalhatnak, nem biztos ezekből, hogy tetszel neki.)

[link]

2011. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
látszik általában a szemében egy lánynak, ha valaki bejön neki és őt nézi. vagy mosolyog a szeme, vagy esetleg látszik a szemében, hogy érdekli, vagy szomorkásabb, ha úgy érzi, "úgy se lehet az övé"
2011. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

16:12-kor írónak:

Ne reklámozd ezeket a lehúzós csajozási tanácsadós oldalakat! Engem a hideg víz kiver tőlük... Ötven-százezerekeért mondogatnak valószínűleg közhelyes, semmitmondó, teljesen általános "tanácsokat" ezek a szélhámos senkik, behülyítve ezzel a szerencsétlen egyedülálló embereket. Nagyon inkorrektnek tartom ezt a fajta "vállalkozást".

2011. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
16:12 vagyok. Nem kell fizetnie. Mert amit belinkeltem, pont ott írják le ingyen, hogy mi annak a jelei, hogy tetszel valakinek...
2011. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tetszel neki,csak kicsit félénk nem?

Én is így vagyok most mint te tetszik egy srác néha látom öt,mi is nézzük egymást de még idáig csak ennyi volt,én arra várok hogy ö tegye meg az első lépést.

2011. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló:

De az baj, hogy ezek nem elég egyértelmű jelek egy fiúnak, én is ezért nem megyek oda hozzá...:S


Szóval szerintem neked is egy kicsit egyértelműbb jelet kéne adnod, mint mondjuk egy kis mosoly.:)

2011. aug. 21. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hát igen igazad van,csak tudod nem sűrűn szoktam látni öt,de amikor láttam ö mosolygott,de én nem mertem rá visszamosolyogni,túl félénk vagyok.és nem merem elhinni hogy tetszem neki,érted.
2011. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha ez a helyzet nálad, akkor biztos hogy oda fog hozzád menni, csak nem kapott még tőled választ.

Sajnos szerintem nagy hiba, hogy nem mosolyogtál vissza.:S

2011. aug. 21. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
igen tudom.
2011. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!