Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem tudok rá haragudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok rá haragudni, akkor szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Volt már valaki úgy, hogy nem tudtatok haragudni rá pedig csúnyán megbántott, beszólt? Durván és bunkón elmondta a véleményét. Semmi kedvesség.
2011. jún. 7. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.Velem is volt már ilyen többször, de azért persze egy idő után betelt a pohár.
2011. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is beoltott nemkicsit a srác aki tetszett. És egyszerűen nem tudtam azt mondani neki h b*meg de paraszt vagy.. Pedig ha más mondja, azt tettem volna. Pár nappal később már magamon is észrevettem, hogy szerelmes vagyok.
2011. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igy volt velem egy csaj,mar nagyon regen,mostmar nagyon megbantam h ilyen csunyan viselkedtem vele.Sokszor osszejottem vele,sokszor szakitottam vele,de o megis akarhanyszor kicsit "szebben bantam vele" mar oda volt ertem.Ez a szerelem:D, de ez kb csak 14 eves korig van igy szerintem.Mostmar az a csaj szoba se akar velem ali,valoszinuleg ez miatt(s mert mar elmult 14 eves:D,es megjott az esze,h ilyen hulyekkel mind en(amilyen voltam),nem kell szoba se alni.:) amugy bevallom h en voltam a hulye nem o.
2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!