Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány taekwondón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány taekwondón ismertem meg koreai nagyon nagyon szép és nekem nagyon tetszik de mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és igazából még 1 szót nem szóltunk egymáshoz és nem tudom hogy kezdjem el vele a beszélgetést. de ez nekem szerelem 1 látásra.ő az első aki iránt így érzek senki más nem tetszik nekem. de már meg akartam próbálni csak szót váltani vele de mindig körül veszik a lányok szóval nem akarom hogy ki nevessenek vagy le égjek. segítsetek kérem!
2011. jún. 8. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hallod, könnyebb helyzetben vagy mint gondolnád, nem tudom mit parázol. Ha egy "átlag" lányhoz kéne menni, akkor esetleg necces h miről beszélgessetek, nade egy koreainál? Más kultúra, más szokások, szinte bármiről kérdezheted, és 100% h nem fogja nyomulásnak venni, mert természetes h érdeklődsz utána, hisz még nem láttál koreait, mesélhetne a szokásaikról, aztán a többi téma, stb....Az a lényeg h közeledj hozzá úgy, mintha simán csak haverkodni szeretnél! Ez a legfontosabb! Akkor nem lesz gond....
2011. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz!
2011. jún. 8. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

imádom a koreaiakat^^ mármint a sorozataikat:P

14/L

menni fog;)

2011. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sikerült szóba elegyedni a koreai lánnyal? Vannak fejlemények? :)
2011. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!