Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "barátként kezeltelek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátként kezeltelek" dologból ki lehet valahogyan mászni?

Figyelt kérdés

Adott egy lány. Tavaly ismertem meg, tudtam, hogy bejövök neki, csak akkor volt barátnőm. Most fél éve nincs, és azóta egyre többet beszélek ezzel a lánnyal, amikor ráért, talizni is elhívtam. Kiderült, hogy, mivel volt barátnőm, ezért egy idő után csak barátként nézett rám, és most van egy másik hódolója.

Mikor megkérdeztem tőle, mi a véleménye arról, hogy a barát kategóriából mennyire lehet szerinte kimászni, akkor ezt válaszolta: mert kedvellek nagyon és szeretek veled lenni..de nekem ez még mindig fura mert teljesen barátként kezeltelek..

Kedvellek nagyon és szeretek veled lenni..de nekem ez még mindig fura mert teljesen barátként kezeltelek..

meg van más oka is ami miatt egyelőre nem tudnék többet elképzelni.

Egyik ok a srác, a másik meg az hogy egyik ismerősének nagyon bejövök. Viszont a srácnak közben van barátnője, meg minden második lánnyal flörtölget.

Szerintetek érdemes még foglalkozni ezzel a lánnyal, vagy tovább kellene lépni? (Nekem egyébként nagyon bejön, nem egy hétköznapi csaj)


2011. jún. 8. 12:12
 1/2 A kérdező kommentje:

Az első "mert kedvellek nagyon és szeretek veled lenni..de nekem ez még mindig fura mert teljesen barátként kezeltelek.. "


Sztornó, csak másfélszer sikerült bemásolnom

2011. jún. 8. 12:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elmondásod alapján a lány túl sok tényezőt sorakoztat fel magának a kapcsolat ellen, személy szerint nem várnék részéről nagy változásokat a közeljövőben. Később még lehetne valami ha a rájönne hogy a flörtölős sráccal nem érdemes kezdeni, valamint sikerül túltennie magát a barátság/szerelem akadályon. Ebben a helyzetben végülis mindenképp neked kell döntened, hogy SZERINTED mennyire éri meg foglalkozni vele.
2011. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!