Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondja szeret, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeret, de nem mégsem tesz semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nem olyan rég ismertem meg. Nagyon helyes és jófej. Azt mondta a barátnőmnek, hogy szeret, és, hogy meg fogja tőlem kérdezni, hogy járnék-e vele? A múltkor elmentünk sétálni, de nem kérdezte meg. A barátnőmnek azt mondta, hogy azért nem kérdezte meg, merthogy rajtam nem látszott, hogy kedvelem őt, pedig nagyon is kedvelem, sőt talán már bele is szerettem. Hogy mondjam el ezt neki?
2011. jún. 8. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó anyám..,amennyiben közel lakik hozzád,azonnal menj el hozzá és hívd el sétálni.Séta közben pedig kérdezd meg,hogy tetszel-e neki.Tetszetek egymásnak,mire vártok?A srác félős,ezért nem kérdezte meg.Sok boldogságot!22/F
2011. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mondd el? Pontosan ezekkel a szavakkal.


Bakker a csávó elég nyuszi ha tényleg így van ahogy leírtad, de ha neked ő kell... Akkor neked kell tököt növeszteni a cselekvéshez mert látod mi van :)

2011. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele talizzatok hozd fel h van-e most valakije és te többet érzel iránta mint barátság


vagy


hogy megmondod h hallotad h bejövök neked stb...de mond azt is hogy sztem helyes avgy stb...

2011. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!