Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Van egy fiut akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van egy fiut akivel ujabban minden buliban csokolozunk es azonkivul szoktunk parszor beszelni. Ez megy honapok ota. Ha megemlitem neki beszelgetesnel h kijonne e egyet mert pl unatkozom vagy setalnek akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Rajtam fog rohogni mindenki, foleg a haverjai( eleg sok van neki) hogy o nem lepett honapokig s en kihivom?Es o hogy fog reagalni? Ti hogy reagalnatok? Orulnetek vagy tobbet nem erdekelne ha egy lany egyertelmuen kihiv? :(

18/L


2011. jún. 8. 23:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
rosszul irtam fiu nem fiut az elejen
2011. jún. 8. 23:13
 2/20 anonim ***** válasza:

Talán azért smároltok minden buliba mert egyértelmüen bejöttök egymásnak de akkor miért csak buliba? nem mértem..

Mert akkor szimpik vagytok egymásnak de akkor biztos hogy lehetne is több köztetek nem gondolod?

2011. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem az a srác nem igazán akar tőled semmit. Ha akarna valamit akkor már lépett volna.
2011. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hat ugy tudom nem nagyon volt neki meg komolyabb kapcsolata mind olyanokkal jart akik ramasztak vagy elhivtak ezt hallottam h a volt baratnoje is kihivta,buliban is csak miutan ivott azutan mer odajonni es kerdeztem h maskepp most mivan es azt mondja h o nem olyan bator mint amilyennek en latom, sokan mondtak h ugy bamul mindig h tiszta egyertelmu h bejovok neki es a haverjai rendesen szelesen vigyorognak amikor velem meglatjak a buliban, maskepp egyszer foglalkoztam egy masik sraccal s hallottam h a haverja mondja h szegeny XY(ez o) ...
2011. jún. 8. 23:21
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez így elég gyerekes:S
2011. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nagyon az,ilyeneket csinal h amikor nem vagyok buliban smst ir tele puszikkal:)) nappal meg csak diszkreten :),akkor az haladas egy ilyennel ha a multkor mikor beszeltunk nagy nehezen benyomott egy puszit jozanon is?:(
2011. jún. 8. 23:23
 7/20 A kérdező kommentje:

hihetetlen...

irjatok meg legyszi

2011. jún. 8. 23:24
 8/20 A kérdező kommentje:
hatha tudtok valamit amit en nem
2011. jún. 8. 23:24
 9/20 anonim ***** válasza:

Hívd sétálni. Nincs veszteni valód.

Ki fog röhögni valaki? Jajjúristen. OK én már márig kiröhöglek hogy buliba jársz csókolozni. Na? Fax vagyok? Most kibaxtam veled hogy kiröhögtelek? Mégis ha ott helyben kiröhög egy rakás fiatal akkor mivan? Ciikii? Nőjj fel kérlek, ideje nem más emberek véleménye szerint cselekedni hanem a saját céljaid szerint :)


Ja de készülj fel rá hogy akármit is csinál a srác, lehet csak jól megdug aztán neki már nem leszel érdekes... Bulizni jár nem párt keresni...

2011. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
jogos, enis igy gondoltam, de nem en kevertem ossze a bulizast minden egyebbel, o kezdett el nekem irogatni, ugyan minek akkor ha ugyis tudja h meg buliban lat?
2011. jún. 8. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!