Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szerelmes vagyok a fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok a fiúba, és egy barátunknál van egy kis buli, megcsókolom, csókolózunk, ölelkezünk, stb. , akkor már járunk? Vagy ezt ciki megkérdezni?

Figyelt kérdés
mikor járás a járás? O.o
2009. okt. 12. 19:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

az nem ciki, ha megkérdezi(em), hogy "akkor most járunk?"

-.-"

2009. okt. 12. 20:00
 2/11 anonim válasza:
100%

Akkor jártok, ha úgy viselkedtek. Ha buli után másnap felhív, és megkérdezi találkoztok e. Igazából ezt el se lehet mondani, ezt érezni kell. De azért ha másnap is csókkal köszönt, mikor találkoztok, akkor gyanús, hogy jártok ;)


24/L

2009. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor járás a járás ha egyik lábad a másik után teszed.
2009. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Buták vagyok, már ne haragudjatok.


Volt ölelkezés, smárolás. Ha buli másnapján vagy a következő napokban felkeres és beszéltek, tehát folytatódik a dolog, akkor onnantól járás.


Másrészt meg a gondolatok, ölelések, stb. többet jelentenek mint a szavak. Igen ezt én mondom akinek még sosem volt senkije sem. De szerintem ez így van. Minek megkérdezni szóval, ha megkapod rá a választ cselekvéssel is? :)


Üdv, Bakter

2009. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ciki vagy mert ilyet megkérdezel...

amúgy meg előzőekkel egyetértek... vagy szóban tisztázzátok hogy jártok-e, vagy napról napra csókolóztok, ölelkeztek, és a többi... és a többi... akkor szerintem ja... jártok.

2009. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, azt szoktam mondani smár előtt:

Addig nem lesz semmi, amíg nem házasodunk össze:-D Azután számít "járásnak".

2009. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted ugye hogy egy barátodnál volt egy buli és ott történt ez a dolog. A csók, ölelkezés, ezek. Nos mivel ez egy egyszeri alkalom volt így a kérdésedre adott válasz ami így szól: akkor már járunk? Erre a válasz a következő : nem!

A járás az egy folyamat elgo ha csak egyszer történt meg akkor az nem járás. Logikus, viszont abból még bármi lehet.Én azt mondom hogy utána inkább tisztázzátok a dolgot hogyan tovább, beszéld meg vele hogyan gondolja ezt az egészet. Úgy a tiszta.

2009. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2009. okt. 12. 20:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez inkább olyan mint egy forró este.

Nem járás.

Járás akkor van ha együtt vagy vele, sokat találkoztok csak ketten, elvagytok, közben mehet a smár, a kézfogás....mások előtt is...

Igen ciki így megkérdezni vagy legalábbis nem a legjobb ötlet.

Ha szeretnéd akkor várj...ne kérdezd meg még...inkább hívd el találkozni...mondhatsz bármit akár azt is hogy unatkozol és lenne -e kedve sétálni egyet veled...

mindegy mit mondasz csak az a lényeg hogy a végén találkozzatok és ellegyetek együtt...

Jakomo 25f

2009. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
smároltam egy sráccal egy buliban, kicsit több is volt köztünk, másnap is találkoztunk ugyanott akkor is folytatódott a dolog, de ő semmit se mondott hogy akkor járunk e vagy sem. én meg megkérdeztem hogy hogy gondolja ezt :D nincs ebben semmi. kérdezd meg. jobb tudni.
2015. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!