Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Van egy fiut akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van egy fiut akivel ujabban minden buliban csokolozunk es azonkivul szoktunk parszor beszelni. Ez megy honapok ota. Ha megemlitem neki beszelgetesnel h kijonne e egyet mert pl unatkozom vagy setalnek akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Rajtam fog rohogni mindenki, foleg a haverjai( eleg sok van neki) hogy o nem lepett honapokig s en kihivom?Es o hogy fog reagalni? Ti hogy reagalnatok? Orulnetek vagy tobbet nem erdekelne ha egy lany egyertelmuen kihiv? :(

18/L


2011. jún. 8. 23:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez alapból tényleg úgy tűnik, hogy csak buliban elvagytok, smárolgattok, de ennyi. Viszont jobban kéne ismerni a helyzetet. Ha bátor vagy szerintem simán megpróbálhatod, hogy kihívod, főleg ha egy kis feszültségoldót is ittál előtte, akkor az elutasítás sem esik olyan szarul. De mi nem tudjuk, hogy miről beszélgettek, hogy viselkedik, mikor beszélgettek, szóval mi csak tippelni tudunk, hogy mi lesz. És bocsi én is lány voltam. 17/L
2011. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
azert koszi h irtal :) ha tobb velemenyt elolvasok talan nem leszek egy szerencsetlen aki nem tudja eldonteni mit csinaljon
2011. jún. 8. 23:29
 13/20 anonim ***** válasza:
Bocsi 17/L vagyok és csak most olvastam el amiket utána írtál. Na hát azok alapján egyártelműen bejössz neki csak félős!! Hívd ki!!
2011. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És mi van ha egy kis bátorítást kér tőled.Bátorításként meg hívd el.Azért gyerekes,mert gyáva.Te is meg Ő is.Gyerekfejjel minden más,de ha megérik a személyiségetek másként láttok majd mindent
2011. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
amugy igen velem egyidos,de latom ez mar kiderult akkor
2011. jún. 8. 23:32
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb beszéltek, említsd meg neki, h összefuthatnátok valamikor. Szinte biztos vagyok benne, hogy azt mondja, hogy okés és akkor beszélj meg vele egy randit. Nem kell rágörcsölni.
2011. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Oke megprobalom ezt, aztan akarmi lesz belole ha ki akar hasznalni, netalan sikerul neki legalabb a kovetkezot felismerem...
2011. jún. 8. 23:36
 18/20 A kérdező kommentje:
Azert meg mas is irhat,szivesen fogadom
2011. jún. 8. 23:41
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fél, egy délután írj neki egy sms-t, h tökre megkívántál valami édességet, és menjen el veled fagyizni.:) Ilyen egyszerű. Aki ezen nevet, az egy béna, ha nem úgy alakul, ahogy te akarod, akkor szimpla barátkozásnak is felfogható. Én nem problémáznék ezen egy percig sem, egyszer élünk és szerintem jó, ha valaki spontán, és mindig azt teszi amit szeretne.:) Hajrá!:)

18/L

2011. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hat igen,csak az volt eddig a baj h enis feltem, ezert fajult el igy az egesz,mostmar olyan fura lenne, de megprobalom holnap mindenkepp
2011. jún. 8. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!