Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha fözök egy lánynak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fözök egy lánynak akkor mennyi az esély rá hogy nem ertékeli azt hanem papucsnak fog tartani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Értékelni fogja.
2011. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért papucsnak tart, ahelyett, hogy sokra értékelné, akkor az a lány nem szeret, hagyd el.
2011. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Normális csaj garantáltan elolvad egy ilyen gesztustól.

Aki nem értékeli, és papucsnak tart, azt ki kell dobni a p..ba, és keressen magának egy zsírosbajszú macsót, aki naponta kétszer eltángálja, meg a padlóra köp felmosás után.


Szóval főzzél nyugodtan, kizárt, hogy nem aratsz vele sikert. :D

2011. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak bátorítani tudlak, a barátnőm is imádja, ha főzök neki. 25/f
2011. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden nap főz valamit a párom. Van, hogy kiülünk a kertbe kettecskén és bográcsban csinál valamit. Elég férfias vagyok ilyen téren, imádom a csípőset, zsíros, magyaros kajákat, szóval jól járt velem :) Én szinte nem is szoktam főzni, mert bár tudok, ő ezerszer ügyesebb, sokkal jobban eltalálja a fűszerezést, ízkombinációkat és nagyon élvezi is csinálni. Imádom!!!!! Főleg mikor egy szál boxerben főz, megőrülök a látványtól, csak ülök és nézem :D

22/L

2011. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:'D


Akkor tartanálak papucsnak, ha minden nap még ki sem kelnék az ágyból, de már2 fogásos reggeli ott lenni, és mindent megcsinálnál helyettem, szóval ki lenne takarítva mindig, holott te is dolgozol. Ha a saját életedet háttérbe szorítanád az én boldogságom miatt. Ennek egyenlőnek kell lennie,egyformán vagyunk fontosak.


Az,hogy főzöl nem papucs dolog,hanem kedves gesztus, nyugi :)

2011. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazi férfi házias és segítőkész:)

Normális nőknél garantált sikered lesz:)

A papucsnőkkel meg ne foglalkozz!


27N

2011. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nagy átlagot k.rvára nem fogja érdekelni.
2011. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem főzött a párom, mikor először mentem el hozzá. Igaz, hogy zacskós levest, meg fagyasztott sült krumplit, mert a főzőtudománya a nullával egyenlő szegénykémnek, de maradéktalanul értékeltem az igyekezetét és kimondhatatlanul jól esett. Előtte soha nem főzött nekem pasi. :)
2011. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az esélyed 50%.
2011. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!