Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés

van1 srác akit nemrég ismertem meg!nagyon jòba vagyunk , de én ùgy érzem hogy többet érzek iránta mint barat!! de nem tudom hogy álljak most ehhez mert furán viselkedik !! mindig keresi a társaságom , és jókat szoktunk beszélgetni! a mult nap együtt mentünk a strandra meg még pár haver , de az 1ik barátnőm nagyon rászallt mindig megpròbálta lesmárolni de a fiu nem nagyon engedte s 1x mikor odanézek azt látom hogy smárolnak , s másnap megkérdem hgy jol láttam-e hogy smárolnak s azt mondta igen de ő nem akarta meg hogy többször is pròbálkozott , de most akkor ùgy sikerült (elkezdett nekem ottan magyarázkodni) !



s ezek után nemtudomhogy most mit gondoljak/csinákjak , mert eddig vlhgy úgy éreztwm hgy teccem neki , de ezekután nemtudom :/

a barátnőm is azt mondja szerinte teccem neki de ezek után tényleg nem tudom hogy mit gondoljak :/ !

és az érzéseimet meg nem merem bevallani mert az lehet elronthat mindent :( !

szerintetek mit csináljak??

valljam be mit érzek iránta ?

vagy várjak még 1 kicsit hátha kezdeményez ??



kérlek segítsetek !!


2011. jún. 9. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond el neki ,hogy mit érzel és akkor tuti sikert aratsz!

Sok boldogságot!

2011. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A srác kicsit meg lehet zavarodva. Segíts neki. Mond el őszintén az érzéseidet és akkor ezzel tiszta helyzetet teremtesz mindkettőtök számára.
2011. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátok közt esélyes story nem mondom.


Akkor leszel majd igazán boldog egy fiú mellett, ha ennél kevésbé bonyolult lesz a szituáció.


Hogy miért? Mert aki tényleg tényleg SZERET az kavarás nélkül, odamegy hozzád, mélyen a szemedbe nézz, és megmondja amit akar. A többi süldő, meg még azt sem tudja mit akar. Ha szerelmet vallasz lehet összejöttök, de a kapcsolat alatt sem fog határozottabb lenni. Barkóbázni meg unalmas egy idő után.

2011. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !
2011. jún. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!