Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a gimiben, aki tetszik nekem. Suliban mikor elmegyünk egymás mellett a folyosón, akkor végig engem néz. Néha távolabbról is szokott bámulni a szünetekben.

Pár napja láttam őt a buszváróban (ahol egyébként sose szoktam látni). Ő kb 5-10 percig várt a buszra, eközben végig engem nézett úgy, hogy pár méterrel mögötte álltam, hátrafordult, elnézett másfele, majd megint engem nézett. Én amúgy pár barátnőmmel vártam a buszra.

Szerintetek lehet nála esélyem? Még sose beszéltünk. Tudom a nevét, de (még mielőtt valaki ezzel jönne) facebookon nem merem bejelölni, mert akkor biztos arra fog majd gondolni, hogy biztos tetszik nekem..

Kezdeményezéshez nincs bátorságom, és ráköszönni sem, mert mivan, ha ilyenkor arra gondol, hogy "ez a lány meg mit köszönget".. Szerintetek milyen jeleket adjak, hogy leessen neki, hogy tetszik nekem? Mosolygás vagy valami más? Én egyáltalán tetszem neki ezek alapján?

Bocsi, hogy hosszú lett, és ha hülyén fogalmaztam meg.

15/L


2011. nov. 9. 09:17
 1/8 almakörte ***** válasza:
100%

Röviden tömören: ha te is tetszel neki, akkor egy mosoly elég.. és akkor valamit lépni fog :) ez már rajta múlik, hogy mit, vagy megkeres facebookon, vagy odamegy hozzád, bármi.. :)


hajrá! f/23

2011. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi biztos, hogy egy férfi se nézeget hosszan olyasvalakit, aki számára taszító és/vagy érdektelen.:)

De ha ennyire nyuszi, hogy megszólítani nem mer, akkor tényleg egy kedves mosoly, vagy valami hasonló gesztus segíthet.

2011. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan... Nem jelölöd be facebookon, mert akkor azt fogja gondolni hogy tetszik neked (ami igaz!), de hogyan küldjél olyan jeleket, hogy rájöjjön, hogy tetszik neked? :D

Kicsit ellentmondásos úgy érzem. A mosolyt nem feltétlenül fogja jelzésnek venni (bemagyarázhatja magának, hogy az csak véletlen és nem is rá mosolyogsz), sztem nem rossz ötlet a facebookos bejelölés.

Valószínű az elmondottak alapján, hogy nem közömbösségből nézeget téged ennyit, viszont lehet kicsit félénk. Ezért jelölném be inkább facebookon. Ha visszaigazol utána övé a pálya, kezdeményezzen, így lesz bátorsága szerintem.

A másik hogy nem hiszem, hogy oda fog menni amikor te a barátnőiddel vagy amúgy.


27/n

2011. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan bejelölheted Facebook-on. Én is ezt csináltam nemrég, és visszaigazolt a srác. Csak köztünk nem lehet semmi. :S De ez már egy másik téma....

Nagy az esélye, hogy tetszel neki. Szorítok Nektek! :)

2011. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
96%
szerintem jelöld be facebookon és mosolyogj is mert mindkettő jó én úgy jöttem össze a mostani fiúmmal, hogy bejelöltem facebookon és rámírt cseten hogy szeret, hát nem cuki? szóval nyugodtan jelöld be :D SZORÍTOK NEKTEK!!!
2011. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bogee123 ***** válasza:
47%

Nagyonsok palit bejelöltem már és egyik se vette nyomulásnak:) jófejek meg minden, de tőlük nemvettem azt le, hogy tetszenék nekik.:S Szaal a facebook az jó, vagy mosolyogj, igazítsd meg a hajad, nevess a barátnőiddel;)

13/L

2011. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Összeültünk itt a haverokkal és átbeszéltük hogy mibe vagy most.

Tényfeltárás,összegzés és konzekvencia levonás után a válaszunk egyöntetű:


LEHET HOGY TETSZHETSZ NEKI

2011. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dellácskahh válasza:
Ez érdekes.. valamennyire ismerős, mert nekem is ez volt egy fiúnál. de én sem tudtam, s aztán összejöttünk! Hajrá L/13
2012. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!