Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác 29 éves, én 16, tetszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác 29 éves, én 16, tetszünk egymásnak, azt gondolja, hogy pár év múlva még akármi lehet ebből. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én is úgy gondolom, hogy működne a kapcsolat később, de addig is lehetünk barátok, vagy az bekavarna? Egyáltalán van rá esély, hogy pár év múlva még mindig akarunk valamit a másiktól?
2011. jún. 9. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Pár év alatt a "párocska" lány tagját már huszan fektették meg, és nem fog erre a kapcsolatra vágyni, lesz neki más.
2011. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Te még túl fiatal vagy hozzá. Jó pár év kéne, hogy azonos legyen az érdeklődési körötök és a gondolkodásotok. Inkább keressél hozzád valót. Ha kibírja a barátságotok, akkor kész csoda lenne, de hát ki tudja?
2011. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány tag, és még nem feküdtem le senivel, de nem is tervezem még egy ideig.
2011. jún. 9. 14:26
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Jó esetben, pár év múlva, rá fogsz jönni, mennyire kell neked egy olyan meglett férfi, aki kislányokra mozdul.

Egy ilyen korkülönbség nem egészséges, ha az első randija jól sikerül, apád lehetne.

Te még CSAK 16 vagy, és MÁR beindult rád.


Ez elég gáz... Lehet, hogy még egy-két év, és már túl öregnek tart, hogy legyen köztetek bármi is. :D

2011. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Az egy dolog, hogy MOST nem tervezed és MÉG nem tetted meg mással. Addigra megtörténik nem 1szer...
2011. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én 15 éves voltam, amikor megismerkedtem a párommal, Ő akkor volt 30!!! 6 éve tart a kapcsolatunk, és minden a legnagyobb rendben!! És nem volt gyerekes a gondolkozása, igaz nekem sem. A közös érdeklődés pedig elég hamar kicsiszolódott, hisz rengeteget voltunk/vagyunk együtt. Nem dugott senki agyba-főbe, ő volt az első, jelenleg is ő az egyetlen.És tudom, hogy ő sem csalt meg, hiszen anno Németországba is utánam jött 3 hónapos ismeretség után. Ma már együtt élünk, boldogan.
2011. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Aki ennyi idősen kislányokra bukik, azzal valami nagyon nincs rendben. Ha az én 15 éves lányom körül legyeskedne egy 30 éves "vén" f.sz és biztos, hogy kitaposnám a belét.
2011. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A srác lgutóbb azt mondta, hogy ismerjük meg normálisan egymást, ha eljön az ideje a komoly kapcsolatnak, akkor vágjunk bele, és a későbbiekben akár még a házasságot is elképzelhetőnek tartja. Anyukámék is tudnak róla, bíznak bennem, csak azt mondták, hogy ismerjem meg amennyire csak lehet, mielőtt komolyabbra fordulna köztünk ez az egész.
2011. jún. 12. 19:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Még nem is ismer rendesen, de kiejtette a házasság szót a száján? Szerintem épeszű pasi ilyet nem tesz. Tuti nem normális. Felejtős. Még barátnak is.
2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én az ilyen nagy korkülönbségekre mindig azt tudom csak mondani, hogy beteges.
2011. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!