Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmesélitek az első randitokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélitek az első randitokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem életetek első randiját. Kivel, mikor, hol és milyen volt? :)És az első csók? :$

Kérlek kort és nemet is írjatok, előre köszönöm!


2011. jún. 9. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem
2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Egy pedofil fazonnal. 13 évesen nem vágtam, hogy ez így gáz. Szerencsére sikerült kitörölnöm az agyamból, így nem is rémlik mi volt, csakhogy megcsókolt.

20L

2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első randi: Dupla randi volt. Biliárdozni mentünk. Nem lett semmi az egészből. Tök hülye volt a csávó.

Az első csók: A falunktól nem messze lévő kilátóban. Március volt, de hideg és hó.

2011. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársamba lettem halálosan szerelmes 14 évesen. Nagy nehezen rávettem magamat, hogy elhívjam randira. Mozijegyet vettem. Én ott is voltam, de ő nem jött el. Maga helyett az unokatestvérét küldte el, azzal, hogy mentse őt ki, mert a szülei nem engedték el. Ez a lány azt javasolta, hogy kár lenne a jegyeket veszni hagyni, menjünk mi ketten a moziba. Utána hazakísértem


6 éve ő a feleségem.



25/F

2011. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ha jól emlékszem 17 éves koromban volt, korábban egyszer találkoztam a lánnyal (ő akkor 15) egy házibuliban, de ott nem nagyon tudtunk beszélgetni, ezért msn-en beszélgettünk, majd úgy döntöttünk, találkozzunk nyugis körülmények között személyesen is.

A belvárosban sétálgattunk, beszélgettünk, kicsit jobban megismertük egymást. Később még egyszer randiztunk, moziba mentünk (moziba nem szabad menni, ha nincs kialakulóban még valami...!!!) - ami nem votl túl sikeres sajnos, többet szándékosan nem is találkoztunk azóta.


Első csók pedig fél évvel később, 18 évesen Balatonnál :D


20/f

2011. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15:14 ez azert kemeny, de gratula;)
2011. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! (: Aki pedig a lány unokatesóját vette el, gratula!! ;)
2011. jún. 9. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:

hát az első randi 20 évesen volt, netes vakrandi, eh, mindegy... szóval sétáltunk egyet jóléreztük magunkat felvetődött hogy kéne még találkozni de aztán nem lett belőle semmi mégse.

a második elsőrandi, sokkal jobb volt, de azt nem kérdezted :)

az első csók meg oviban volt :D. ha azt nem számitjuk (márpedig csók volt szoval az volt az első igazából, tudtam milyen érzés volt végig szal nem csak ugy rémlik, hanem emlékszek is hogy oviban hogy smint volt), szal akkor meg egy buszmegállóban volt, mozizás és egy kis séta után, esővel fűszerezve :)

aki írta hogy mozit ne amig nincs kialakulóban, igy igaz! de ha már alakulgat, és főleg ha amugy meg esik az eső, akkor tökéletes progi :)

2011. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, az esőre én is gondoltam :$:$:$ egészen véletlenül nem viszek esernyőt....:D


Köszi a válaszokat!

2011. jún. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!