Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor találok végre magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találok végre magamnak egy rendes, beCSületes KERESZTÉNY fiút/férfit? És hol? Van egyáltalán ilyen? 19/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 16:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

LOL

Tod, nem értek veled egyet. De visszavonom a nagypofájú gizda izét. Érdekesen érvelsz és látszik, hogy nem az a gyökér vagy, akinek először gondoltalak. De akkor sem értek egyet veled.

2011. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vallás nem befolyásolja a személyiséget. Lehet görény attól hogy vallásos. Erkölcsös emberek meg vannak és lesznek is csak meg kell őket találni! :)
2011. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm keresztény (teszem hozzá, én is meg vagyok keresztelve, bár szerintem ebben a kontextusban mást értünk keresztény alatt). Na, az illető lány kb. úgy káromkodik, mint egy kocsis, és hűségesnek sem nevezném. Pedig hát ugye keresztény. És jár is templomba meg minden. Szóval... ez nem garancia semmire. Amúgy egy művelt, intelligens huszonéves nőről van szó, nem valami primitív libáról (mármint úgy általában a csúnya beszédű nőket így szokták elképzelni). Ha egy lánynál nem garancia a kereszténység az ilyen dolgokra, akkor egy férfinél sem.

Mondjuk én az értékrendet nem is ezekre értettem (bár elvileg ezeknek is bele kéne tartozniuk), hanem inkább szemléletmódra, meggyőződésre. Szóval nekem aztán mindegy, hogy valakinek ez a szempont fontos-e, magánügye, hogy ki mit tart fontosnak a leendő párjában, csak amiket te említesz, azokat nem garantálja az, hogy valaki keresztény-e vagy sem.

Engem pl. nem mondana kereszténynek senki, mert nem járok templomba, nem vagyok vallásos, viszont még soha nem csaltam meg senkit, és soha nem káromkodom (már ha a káromkodás alatt a tényleges káromkodást értjük, nem a vulgáris szavakat, mert azért olyat néha szoktam mondani).

2011. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Keresztény fiúk nekem is írjatok privit:D

20/L

2011. jún. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

"Azért keresztény kell, mert én nem akarok attól félni, h megcsal meg h káromkodik, mert azt tényleg nem tűröm"

Ezért???

Csúnyán csalódhatsz, meglátod. Nem kötelező... 50%-ot adok neki, hogy ha találsz is keresztényt - káromkodhat, megcsalhat - sőt: lehet más baja is.


Inkább keress egy normális férfit. Abból sokkal több van, mint normális keresztény férfiból.

Az, hogy keresztény - nem garancia semmire.


Amúgy azért van kevesebb keresztény a fiatal férfiak közt, mert ma már nincs inkvizíció, és a férfiak sokkal racionálisabbak, mint a nők. Nehezebb őket ezzel behálózni.

2011. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
62%

Minden keresztény társkeresőnek ezt javaslom:

"GYönyörködj az Úrban, s Ő megadja szíved kívánságait!"

2011. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Anders ***** válasza:
Muszlim nemjó?
2011. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez a kérdés sokkal több emberben megfogalmazódik, mint hinnéd, úgyhogy ne aggódj, nem vagy egyedül. Szerintem mindenképp csatlakozz egy közösséghez (pl.: plébániai, vagy cserkész stb.)amellett, hogy hitedben is fejlődsz általa, rengeteg korodbeli fiatallal barátkozhatsz össze! De ne add föl azt, hogy a te értékrendeddel megegyező társat találj magadnak. Egyébként meg bízz Istenben.

Remélem sikerül találnod! Nyugodtan írj rám privátban, ha van kedved beszélgetni.

21/f

2012. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Áron te milyen felekezeti vagy és hol laksz? L21
2012. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Katolikus vagyok, és Budapesten lakom.
2013. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!