Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy megismerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy megismerjem a csajt aki a suliba jár?

Figyelt kérdés

Egy nagyon aranyos és csinos lányról van szó.Az a gond hogy ő egy évvel idősebb mint én szóval felettem jár egy osztállyal.Még régebben egyszer mikor megláttam ő is rám nézett és mosolygott egyet de csak olyan kis huncutan :)

Onnantól kezdett el érdekelni.ez volt már fél éve.Nagy a sulink szóval nem láttam/látom gyakran de ma egy nyelvi órán valahogy egy osztályhoz kerültünk és újra melegség öntött el.

Néha mintha rám-pillantott volna de nem vettem észre.Ideges voltam mert nem tudtam hogy mit csináljak.Mikor az oszt. társammal (lány) kezdtem el beszélgetni, viccelődi akkor olyan volt mintha figyelne, figyelné azt amit mondok.


Szóval hogy tudnám megismerni, randira hívni a lányt.Nagyon nagyon tetszik.Szerintem nem csak csinos hanem okos is.

Mint már mondtam nem sokszor látom a suliban.Sőt, elég ritkán.Ez egy különleges alkalom volt.

Még a nevét sem tudom de oszt. képekről valahogy kikeresem :D


Az baj hogy ő egyel fölöttem jár?


17/F vagyok


2011. jún. 9. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés?
2011. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem baj, hogy eggyel fölötted jár. Szerintem kéne keresnetek egy közös témát először. Vagy bármit, amiről tudnátok beszélgetni, anélkül nehéz lesz. Hát, ha ritkán látod, csak annyit tudok mondani, hogy járkálj szünetekben többet a folyosón, keresd meg az osztálytermét. Ha már tudsz vele beszélgetni, és még mindig úgy érzed, hogy tetszel neki, vagy tesz rá esetleg utalásokat, jelzéseket, akkor megpróbálhatod elhívni valahova.

Sok sikert ;)

2011. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Jájj ittenem, lehet hogy rádnézett ollan kis huncutul... biztos bedurrantottál tőle a bugyidba, órán meg melegség öntött el... konkrétan a lábad között érezted a melegséget igaz?? :)) Sőőt... ezek után talán néha még rád is pillantott... naa... azért itt már kezdett eldurvulni a helyzet... És egy másik lánnyal még szóba is elegyedtél, és LEHET hogy ő figyelt? Itt már komoly haladást érzékelek. És áhh te kis hamis, képen még ki is keresed jajj egyelek meg igazán édibédi vagy. Vigyázz, ne kapkodd el, csak szépen óvatosan lapozz! :)

Csinos, okos lány, te is biztos csinos vagy, de legalább akkor 1 ok már van amiben különböztök :)))

2011. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezen az utolsó először jót nevettem aztán rájöttem hogy mennyire szánalmas vagy.Nincs jobb dolgod mint ilyeneket írogatni?

Get a life!

2011. jún. 9. 21:08
 5/9 A kérdező kommentje:

De hogy keressek közös témát?Hogyan kezdjek el beszélgetni vele?

Ilyenkor nem tudom kikapcsolni az agyam és csak az jár a fejemben hogy ő mennyire csinos és engem meg biztos lenéz...

2011. jún. 9. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát... ezt sajna nem tudom helyetted eljátszani. Csinálj, ahogy érzed, de azt ne csináld, hogy tök ismeretlenül odamész hozzá, és elhívod valahova. Általában nem jön be, viszont utána még annyira sem fogsz odamenni hozzá, mint eddig.

Improvizálj. Add önmagad, az az eredeti. Mert ha nem önmagad adod, és így sikerül esetleg összejönnötök, akkor később jön rá, és az nagyobb szívás.

2011. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem nem baj, hogy folotted jar.. remeljuk ot sem zavarja.

meg nezted kikel bandazott? talan oket tobbet latni kint, mint azt a lanyt es a baratai altal megtalalhatod ot is. en ha fiu lennek kedvesen, mosolyogva oda mennek hozza beszelgetni aztan elkernem az msn-et vagy a telefon szamat. sok sikert. :)

2011. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én tökre megértelek téged.ha már van egy közös ismerősötök,vagy valaki,akivel jóban vagy abból az osztályból,megdumálhatod vele,hogy mutasson be neki.ha esetleg nincs ilyen személy,akkor pedig kérdezz meg valakit,hogy mondja meg hogy hívják,facebook-on egész biztosan fent lesz.bejelölöd.ráírsz chaten,beszélgettek msn-en,jó barátok lesztek,elhívod valahova,randizgattok,összejöttök,csókolóztok,lefeküdtök és happy end.:D
2011. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg suli után megtalálni, amikor megy haza. Először csak válts vele pár szót, aztán beszélgess, majd hívd el valahova pl. sétálni, fagyizni, és utána már randizhattok is! Persze nem egy nap alatt kell idáig eljutni, ahhoz idő kell.
2011. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!