Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha én maradtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Nagyon gáz ha én maradtam utoljára a baráti körömben csók ügyben?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy a legjobb barátnőm csókját én is látam a randiján, azt mondta, hogy nagyon jó volt, de este sírt és felhívott, hogy vidítsam már fel. Azt mondta, hogy nem élvezte, nem volt jó a csók. Gondoltam magamban: na, ha így kellett neki sietni, hogy 14 évesen gyorsan, mert a többinek már megvolt.. a többi barátnőmnek is valahogy így volt, de valamelyik undorodott közben..valamelyik felelsz/merszbe csinálta...egy volt, aki rendesen, na azt is cikizték, hogy 15 éves volt akkor. én most 14 és fél vagyok és nemis tudom mit gondoljak...
2011. jún. 9. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép kis baráti társaság lenne ha az utolsót lenéznék emiatt... Mivel fizikailag lehetetlen hogy egy pillanatban történjen mindenki első csókja, ezért kötelezően kell lennie utolsónak. Szóval vagy a barátaid és így is szeretnek, vagy mégjobban nem szeretnek, mert eddig se voltak a barátaid.


Gyerekvállalásban még nem indult meg a verseny? Talán arra kinövitek az ilyen hóbortokat :)

2011. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen...végülis talán jó ez így ahogy van nekik nem maradt szép emléknek bár..néha bizonytalan vagyok
2011. jún. 9. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
rendkivűl gyerekesek vagytok és idióták
2011. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Klikk válasza:
100%
A barátnőid.. gázak, én 16 voltam amikor először csókolóztam, ráadásul kocsmában xD azóta is együtt vagyok az illetővel :) ha meg cikiznek, akkor nem is igazi barátaid, mert ez nem ciki :O a csók csak úgy jön, a megfelelő pillanatban a megfelelő személlyel :) ha sürgeted, akkor csak rosszul jársz.
2011. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!