Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ez, hogy "a lányokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez, hogy "a lányokban vonzalmat kell kelteni" és akkor leszünk sikeresek nemde?

Figyelt kérdés
De hogy lehet az, hogy nekik semmit se kell csinálniuk ahoz hogy sikerük legyen nálunk? Valóban nem keltjük fel az érdeklődését ha szimplán csak "vagyunk amilyenek vagyunk" terészetes jófejség, vonzó külső... Mi a ***-t kell még csinálni?
2011. jún. 9. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:
=természetes
2011. jún. 9. 17:36
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ez hülye kérdés. A lányoknak miért ne kéne tenni? Az, hogy te már egy miniszoknyára is pincsikutyává változol nem azt jelenti, hogy minden férfit pusztán a jó külső megfog.


Amúgy meg a férfiaknak is csak annyi a teendőjük, mint a nőknek. Csak nekünk még könnyebb, mert nem kell sminkelni, meg hasonló hüleségek. Férfinak lenni könnyebb!


25/F

2011. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a nővéremen látom h nagyon sokmindent csinálnak ők is, hogy sikeresek legyenek nálunk, csak ők a randi előtt, másfél óráig, a fürdőben, meg a ruhásszekrény előtt XD Nekünk meg a randi közben kell inkább nagyot alkotni :) Amúgy ha természetesen nem kelted fel az érdeklődését, hanem játszani kell magad, akk veled van a gáz :P Nekem eddig sikerült jó nem azt mondom h MINDEN lánynak bejövök és sosem estem pofára mert ez nem igaz de nem volt bajom a csajozással... és nem játszottam meg magam soha. Amikor próbáltam, az mindig rosszul sült el XD Szal veled van gáz :P

18f

2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na jó lesz má..
2011. jún. 9. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Neked se kell semmit csinálnod. A lányoknak csak a külső számít, ha az tetszik nekik, akkor nyert ügyed van, ha nem, akkor pedig hiába csinálsz bármit.
2011. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!