Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy olyan pasival aki mackós, de már aktívan sportol és fogy?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el, de még nagyon sok van hátra. Úgy lenne esélyem egy lánynál ha már elkezdtem és kitartóan csinálom, de még nem fogytam le? Vagy csak ha már elértem a végleges eredményt?
2011. jún. 9. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sok nő van aki a mackós pasasokat szereti azoknak így is tetszel.

Ne azért fogyózz mert a nőknek akarsz tetszeni,hanem azért mert magadnak.

2011. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a mackósabbak jönnek be. :) Persze attól még nyugodtan sportolhatsz.
2011. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem is semmi gondom nincs vele és amúgy is jobban szeretem a mackós fiúkat :)
2011. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 shimac ***** válasza:

Ahogy érzed... Szerintem fogyókúrázni csak akkor érdemes ha egészségügyileg kell. Ezalatt értem a lelki és fizikai egyensúlyt is...


Amúgy attól te még nem biztos,hogy kapósabb leszel.


Én 20 kg-t fogytam le majd 2 év múlva ismertem meg a páromat a neten... Szal sokat enm gyorsított a dolgon. De ahogy érzed:) Sok sikert hozzá:)


19/L

2011. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez mind szép is jó de való életben még egy olyan csajt nem láttam aki a "mackós' pasikat kedveli, részben persze magam miatt csinálom de a csajok fontosabbak :P
2011. jún. 9. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
21
2011. jún. 9. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:
hát akkor meg nem a kis tini sunák után futsz már gondolom, azért 20 felett a nők többsége már másképp látja a dolgokat és nem csak a külsőre megy hanem igen csak figyelembe veszi a belső tulajdonságokat.
2011. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok panaszkodni de sokat ismerkedem ilyen beülős szórakozó helyen de valahogy még nem volt kapás :D Olyan már volt hogy a csaj rámozdult haveromra aki az izmos fajtából való. Én nem tudom mi a belső tulajdonságaimmal a baj, az vagyok aki vagyok, amin tudok változtatni az a külső, amin szeretnék is bár én sose fogok ilyen kigyúrt állat lenni az tuti :D
2011. jún. 9. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is sokkal jobban szeretem a mackósakat, valahogy biztonságban érzem magam, és beindulok egy kicsit, legalábbis a fantáziám az biztos, ha a párommal mondjuk ülünk egymás mellett és érzem a finoman domborodó izmait :D És hé, nem leszólni az összes húsz éven alattit. Sokak jóval érettebbek, mint bárki hinné és persze vannak csicskák, de azok minden korosztályban :))


17L

2011. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!