Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszett egy lány, de halálosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett egy lány, de halálosan szerelmes lettem belé és ez így megnehezíti, hogy rendesen megismerhessem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval eleinte kölcsönös érdeklődés volt, aztán kicsit mindketten elmélyültünk. De én annyira szerelmes lettem belé, hogy most felépült egy fal, próbálok jobb lenni, más hangon szólítom meg, stb, már sosem lesz a régi, nem támadom le hülyeségekkel. félek, hogy elszúrom. mármint ezzel, hogy már nem megy az, ami régen volt.
2010. júl. 3. 16:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja igen, össze szeretnék vele jönni :) de így nagyon félek, szorongok, fáj, sokat veszíthetek ha nem, túl sokat nyerhetek ha igen, túl sokat számít minden szavam, mozdulatom (számomra)
2010. júl. 3. 16:12
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:
ak ki magadon ami fáj figy... figyeld a csajnál a jeleket ha pozitivumokat ad akkor ne szarakodj kérdezd meg tölle de elöször azért legyen randii
2010. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is :( 16/L
2010. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Funktasztikus ***** válasza:
jol gondold meg mit csinálsz:D
2010. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

elhívtam randira, de most a randi előtt pl nem szeretném egyáltalán keresni...(interneten, telefonon) majd akkor, ott....

aztán lehet, hogy itt szúrom el, mert közben más közbelép

2010. júl. 3. 16:28
 6/11 A kérdező kommentje:
meg azért most létrejött egy hirtelen váltás, ha megismert és szeret, érdeklem, azért érdeklem, amit eddig mutattam, nem a csajozós énemre kíváncsi legalábbis nem ebben a formában. tényleg nem tudom, lehet, hogy ezzel elveszítem.
2010. júl. 3. 16:33
 7/11 Funktasztikus ***** válasza:
nah akkor ninsc gáz msnen ráirsz beszélgettek és meg emlited siess Cowboy nehogy lecsapják:D
2010. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
msn-en valljak neki szerelmet? talán nem a randin kéne inkább?
2010. júl. 3. 16:51
 9/11 A kérdező kommentje:
különben is, legalább annyira szeret, ha reálisan látom a dolgot, ahogy én őt, tehát nem fogják olyan könnyen lecsapni. lépéselőnyben vagyok
2010. júl. 3. 16:52
 10/11 anonim ***** válasza:
hát készülj fel a randira, de ne legyen azért nagy törés ha valami mégse úgy sikerül ahogy eltervezted. az élet nem tökéletes, ez van...addig meg nyugodtan beszélgess vele, ez most normális hogy szorongsz, de ő azért szeretett meg aki vagy, tehát nincs értelme erőltetned hogy mien légy, letámadhatod a "h*lyeségeiddel" mert eddig is ezt tetted, és ez tetszett neki:)
2010. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!