Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezért nem néz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért nem néz a szemembe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam,nem ártottam neki sose,áltaálban kedves,de havonta mostanában rájött valami hülyeség és kicsit megalázó volt velem szemben,de nem mondtam rá semmit, max. úgy néztem, hogy "döbbenet,semmit nem ártottam neked,te meg normális vagy?? na mindegy nem érdekelsz"...

Nem tudom mi volt a baja...de mivel nem szóltam neki vissza,azóta lehajtott fejjel megy el előttem,meg még ha a közelemben van is eléggé összetörtnek látszik,kissé szorong nem is tudom...

Fiúk, vélemény?


2011. jún. 9. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??? ha fiatal (olyan 15 év körül) akkor lehet tetszel neki! a fiatal fiúk néha elég furán fejezik ki a vonzalmukat, pl megbántják a lányt... ki érti ezt:D de sztem tuti megbánta...
2011. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aranyos kérdés,fiú létemre voltam hasonló helyzetben, mikor így reagáltam volna.Én azt hiszem ,hogy van egy másik fiú a közeledben akinek inkább imponálsz vagy fordítva,ő neked,és féltékeny rá.Hisz magáénak érez, mert te viszonzod az ő kedvességét.Remélem érted :)
2012. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!