Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » H. Lyének fog nézni ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H. Lyének fog nézni ezért?

Figyelt kérdés
Bejelölt engem egy cuki fiúú akit nem is ismerek..egyből megtetszett. A buszon együtt járunk. Egy ideig bámult is engem de azután abba hagyta, megtudta, hogy tetszik nekem. NEm mertem a szeme elé kerülni. De azután vettem a bátorságot és irtam neki a facebookon. Vissza is irt. Azután megharagudtam rá mert a barátnőim elmesélték miket irtak vele. Nagyon megharagudtam rá. Akkor minek van az ismerőseim között ha nem is ir nekem. Foglalja csak a helyemet. Tehát kitöröltem. És most meg vissza akarom jelölni de félek, hogy hülyének fog nézni ezért nem merem. Igen most az jön minek törültem ki de akkor is. Nagyon tetszik nekem és azt mondta max. barátság lehet közöttünk. DE még nem is barátkozik velem. Én kezdeményezek mindig. Most mit csináljak nyugodt szivel jelöljem be újra? Ő 15 én 13 lány
2011. okt. 6. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan gyerekes. Mondjuk még az is vagy. Éretlen vagy a szerelemhez. Az is bizonyítja, hogy ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretnéd, úgy reagálsz, hogy "kitörlöd" az ismerőseid közül. Aztán mégis visszacsinálnád. Úristen... Tudod nem csak a pasijukat jelölik be az emberek. Olyanokat is szoktak, akiket csak látsból ismernek.
2011. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
a facebook mánia ez ez ez szánalom
2011. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem terhes vagy!
2011. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Utolso xD
2011. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
utólsó te hülye vagy.....meglehet h ugy fogtam fel...de istenem ez van...egy 13 éves honnan értené azééé ugy érti meg ahogy egy tini elmeséli neki...nem ugy mint egy felnőtt...lehetőleg értelmes válaszokat ne olyan terhesesett noo...
2011. okt. 6. 19:47
 6/20 A kérdező kommentje:
de most komolyan jelöljem vissza vagy ne?
2011. okt. 6. 19:50
 7/20 anonim válasza:
hát... nyugodtan visszaveheted mert egy fiú nem akkor vesz fel vakit h csak ugy hanem mikor tetszik neki most megprobál kicsit szivatni h lássa menyire vonzodsz hozzá és amikor látja h oda vagy érte akk elkezd veled beszélgetni osszejoni veled szal nyugi ne reagáld tul jelold vissza csak tom me én is 13 vok és srác, tom h mit kell csinálni h egy csaj rád kattanjon :DD enyi kifogytam remélem megfelel válaszként
2011. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
jajajajajaja jelold visza no para szia bocs kicsit kiakadtam jo lenne veled dumalni
2011. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
utolsóóó nagyon kösziiiiiiiiii.....nagyon ez legalább értelmes...aki nem gyerekezett le...fuuh elöntött a bátorság :D...nagyon köszönöm
2011. okt. 6. 20:00
 10/20 anonim válasza:
v kicsit még joban kicifrázod kifogást keresel :DD a bnoim voltak a tettesek :DD
2011. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!