Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye kérdés, de hova tesszük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de hova tesszük a virágot a randin?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megyek randizni, és viszek virágot. Azzal mit kezdünk a randi végéig? Én arra gondoltam, hogy a fiú (én) viszi a végéig, és csak amikor szétválnak adja oda a lánynak, ezt így kell?
2011. jún. 10. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Azt az elején, a találkozásnál illik átadni.
2011. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:
66%

Nem! A lány kapja, szóval cipelje ő :D Úgyis örülni fog neki, szóval simán cipelheti :P


De tényleg!

2011. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor viszek virágot a lánynak, ha a lakásához megyek, hogy be tudja majd vinni, vízbe, vázába tegye.
2011. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még soha nem kaptam sajnos senkitől sem virágot egy randin,de szerintem is a találkozásnál illik odaadni. Max. ha nem akarja cipelni megkér hogy vidd te,de ilyen úgy sem lesz,mert annyira fog neki örülni hogy boldogan fogja vinni.

Én azon gondolkoztam most el hogy egy több órás randi végére, egész végig kézben fogva nem lesz csúnya a virág? (azért is mert az idő alatt nincs vízben,meg a lány ha izgul elkezdi bontogatni a szárát stb.)

2011. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szupermókus ***** válasza:
A nő kezébe :)
2011. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még jó, hogy megkérdeztem :D
2011. jún. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!