Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milehet ebből nyáron?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milehet ebből nyáron?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt fogok dolgozni nyáron. Nagyon bejön és amennyire eddig megismertem kedves, figyelmes, segitőkész, érdeklődő.Örülnék ha összejönnénk de én nemszeretnék kezdeményezni. Szerintem ez a fiú feladata.

És ha mégsem jönne össze, de mondjuk randiznánk csak utána nem stimmelne, vagy abszolút nem jövök be nála akkor gáz lenne együtt melózni :S


2011. jún. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bejön, próbáld vele jobban érzékeltetni hogy bejön neked. De ne nyomulósan.. Ha ez se segít hagyd a fenébe
2011. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B.Ronald válasza:
Én a helyedben a meló utolsó napjaiban adnám tudtára hogy mi a pálya. am én nem ragadnék le annál, hogy a csávónak kell kezdeményeznie. a legtöbb csávó azt irja, hogy nem mer kezdeményezni, pedig szeretné a csajt. szóval szerintem ha nincsenek gátlásaid, és tényleg bejön a srác, akkor kezdeményezz. azért javasolt a meló utolsó napjaiba, mert valami fatálisan sül el, nem kell vele együtt lenned soha többet életedben. nincs veszteni valód.
2011. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit fogtok dolgozni? az alapján ki tudok találni valami praktikát :D
2011. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kacérkodj vele,mosolyogj rá,dumálj vele sokat..majd csak lesz belőle valami :)
2011. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16:01 ő szakács én pincérnő
2011. jún. 18. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
az tök jó ;) borítsd rá a bort, aztán törölgesd le erotikusan :D
2011. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!