Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők tavasszal/nyáron könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tavasszal/nyáron könnyebben ismerkednek, mint ősszel és télen?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk odamegyek egy nőhöz ismerkedés céljából, akkor nyáron nyitottabb lesz, mint télen? És most nem a "felszedésre" gondolok, hanem ismerkedésre.
2011. aug. 29. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
természetesen. nyáron több a szabadidő, kevésbé stresszes a munka, esetleg suli. nyilvánvalóan több esélyed van
2011. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
XD
2011. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem igen. Nyáron több szabadidőnk van, és a jobb időjárás, napsütés hatására vidámabbak is leszünk. Ha minden szürke, hideg van, akkor mi sem vagyunk annyira vidámak, így vonzóak sem. Egy vidám emberhez mindenki szívesebben megy oda.

16/L

2011. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tél jobban bejön ismerkedés szempontjából. A legtöbb kapcsolatom mind télen kezdődött (és nyáron fejeződött be).


20L

2011. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát jobb az idő nyáron nincs suli,Csinosabbak tudunk lenni!
2011. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ha jön az ősz, nem erőltetem a dolgot. :))
2011. aug. 29. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a férfiak ismerkednek könnyebben nyáron, és ezért a lenge nyáriruhák, miniszoknyák és a bikini okolható...

Van olyan férfi, akinek viszont kifejezetten jót tesz, hogyha a fecske téli álmot alszik a szekrényben, az jobban teszi, ha télen ismerkedik... ;)


Nem az évszaktól függ egyáltalán :)

2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyet még nem vettem észre magamon.XD

15/l

2011. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit vígasztal, köszönöm! :))
2011. aug. 30. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!