Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam egy osztálytársamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy osztálytársamba. Tanács?

Figyelt kérdés

2 éve járunk egy osztályba, és az utóbbi időben többet gondolok rá. Igaz, mindig is csíptem a srácot (pl. egyszer amikor egy másik pasival jártam még tavaly, sétáltunk, a kedvem nem volt épp a legjobb... és véletlenül összetalálkoztunk (csak köszöntünk és mentünk tovább), nem lehetett leszedni a mosolyt az arcomról)...

Elmondani nem akarom neki, mert félek, hogy eltávolodik tőlem... mert nem látom rajta, hogy tetszenék neki... igaz, az utóbbi 1-2 napban a megszokottnál többet dumálunk, és ma is rámvigyorgott a buszon... ezt nem tudom hova tenni :S

Valami tippek?

L/17


2011. jún. 10. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha biztosan szabad a pali, akkor menjél, kezdeményezzél, ha foglalt, akkor felejtsd el
2011. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudtom szerint nincs barátnője :)
2011. jún. 10. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
ÖLD MEG!!!!
2011. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
szerintem mond el neki az érzéseid mondjuk óra közben vagy msn fb nekem is így volt csak én már 5 éve után vallotam be órán mikor belekzdett levelezni én nem tetszek neki de annál jobb barátok vagyunk attól hogy én kedvelem ő nem távolodott el tőlem még sétálni is voltunk mint barát a baráttal :) szerintem meg ér egy próbát!
2011. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ha osztálytárs, az kellemetlen.

Igazából óvatosan kell bánni az ilyesfajta tanáccsal, de túl nagy jövője nem hiszem, hogy lenne. ://

De cáfoljatok meg, azt kívánom. :))

2011. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hívd el a városba. Nem tom hol laksz, de csak van valami hely ahová be tudtok ülni beszélgetni, és ott vezesd rá a dologra, DE! ne mondd ki nyíltan, és ne kapkodd el. Én ezt tanácsolom.
2011. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És egyébként ne hallgass Pannára, se MSN, se facebook nem játszik az ilyen dolgokban, max a 14 éveseknél.

Bár ezt szerintem mondanom sem kell. :)

(utolsó előtti válaszoló)

2011. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kösszi de nekem így jött össze egy fiú pedig akkor még 12 voltam és csak egy év telt el
2011. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem neten akarom elmnondani neki... egyáltalán nem is hiszem, hogy akarom, vagy nem tudom... félek, hogy el fog tőlem távolodni, vagy ilyesmi......

2011. jún. 10. 21:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Juhász Panna:

Látod, ezért jött össze, mert 12 éves voltál...



Kedves kérdező! :D


Sajnos átérzem a helyzeted. Csak én még azzal is megfejelem a dolgot, hogy a legjobb barátomról van szó.

Elmondtam neki kb. másfél éve, de épp ezért nem jöttünk össze.

Pedig szerintem ő is érez valamit irántam, de lehet, ezt még magának sem akarja bevallani...


Na mindegy, ez nem a panasz helye. :)

Egyébként ha jól kezeli a dolgot, akkor maradhattok jóban. Mi még talán közelebb kerültünk egymáshoz.

És ne félj attól, hogy mit fog hozzászólni. Az a jó, ha egyenes vagy. A fiúk is szeretik, bár én a helyedben várnék addig, amíg ő nem ad egyértelmű jeleket vagy lép valamit.


Amúgy itt a nyári szünet. Ha akkor is tartjátok a kapcsolatot (szinte) napi szinten, akkor szerintem minden okés.

De lehet, tényleg várnod kéne, hogy ő lépjen.


Vagy tutyimutyi a srác? :D


17/F

2011. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!