Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért egyszer ilyen másszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyszer ilyen másszor olyan? Nem tudok rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de csak neten szoktunk beszélgetni de elhívott talizni és énis tetszek neki. De van amikor nagyon jól elbeszélgetünk másszor pedig csak szenvedés az egész. És ez így gyakran van hogy mindig másmilyen a beszélgetés. Miért? Nem tudok rajta kiigazodni:/
2011. jún. 11. 10:02
 1/4 anonim válasza:
Én erre azt tudom mondani, hogy az msn egy nagy kalap...ebből a szempontból...persze meg tudsz imserkedni, de a személyesség hiányzik belőle..Én egy éve vagyok együtt a párommal, de amikor még nem voltunk együtt, akkor csak msneztünk...De ez a dolog annyira személytelen, és msnen teljesen más mint élőbe. Várd meg hogy találkozzatok, beszélgessetek, és meglátod teljesen más lesz! Msn/telefon/chat után NE ítélj, mert Személytelen!! :)
2011. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan is, hogy hangulat...
2011. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10:45-ös jól mondja, léteznek hangulatemberek.

Ha éppen jó kedve van akkor normális ha meg éri valami negatív hatás (pl: beszól neki valaki) utána mindenkivel bunkózik. Valószínű, hogy ezért nem igazodsz ki rajta.

18/F

2011. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és hány éves a fiú, és hollaksz? :D

Szerintem élőbe beszélgess vele suliban .

2011. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!