Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez akkor most mit jelentsen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most mit jelentsen? Nem lehet rajta kiigazodni. Akkor Most akarhat valamit? .

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon tetszik,laza és humoros,de az utóbbi időben azt vettem észre,hogy próbál közeledni hozzám..gyerekesen..:)piszkál,piszkálja a hajam,mindig megkérdezi milyen zenét hallgatok,és kiveszi a fülemből a fülhallgatót,és elkezd vele táncolgatni..meg ilyenek,és volt már olyan hogy sokszor beszélgettünk msn-en(persze élőben többet,hiszen évfolyamtársam és ahogy írtam próbál "véletlenül"a közelembe lenni)és egyszer írta a beszélgetés végén hogy "szia.nekedis.puszi"akkor írta először hogy puszi,persze utána biztos megijedt,mert utána már nem írt.Ma is ráírtam,és simán lekoptatott.

én írtam:-szia:D

mire ő:"bocs de nem érek rá"

ennyi..miért lett ilyen hirtelen?persze volt egy verekedésem FIÚVAL nem volt nagy szám,visszahúzódó,és kedves vagyok,de már nem bírtam és beszóltam neki hogy cigány...stb és ő megütött...és én védtem magam...És az a fiú ott állt és idézem:'"Hajrá Géza adjál neki"

akkor ez most mi??!akar valamit vagy nem?

mert szerintem elég éretlen sajnos...pedig nagyon tetszik...

13/L


2010. ápr. 30. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
13 évesen inkább tanulj, nem úgy nézel ki, mint aki túlzásba vinné.
2010. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezt besz*ptad már bocs,4-5-ös vagyok,és még egy barátom sem volt,nem csókolóztam..gondolom mostmár tudod miért kérdeztem...
2010. ápr. 30. 20:40
 3/15 anonim válasza:

Ijen nekem is volt, hogy fojton (csesztettem) egy csajt általánosba...

El is kezdtünk járni és 1hét után dobtam valami olyasmi érzésem volt, hogy nem vok rá felkészülve...és ezért tettem ezt...De szerintem egy oróbát megér ha félsz meg kérdezni élőbe akkor beszélj vele MSN-en...

Tisztázd le és akkor megkönnyebülsz:)

17/F

2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Monduk tényleg fiatal vagy még elötted ál az élet:)

én 17 vok és meg nem csókoloztam, jártam r(rendesen) csajjal:D Majd az ídő mulásával kiderül..

2010. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudom,most írtam neki msn-en és lekoptatott mind a sz@rt,máskor meg nyomul...ezért össze vagyok zavarodva..meg ha elmondom neki,hogí bejön,ő elmondja az osztálytársainknak,és engem a fiúk jövő évig ezzel fognak piszkálni...:s:s

mert újak vagyunk a suliban,és minket nem csípnek a fiúk az osztályban,.ezért is verekedtem az egyik romával...egyébként köszi a normális válaszodat:D

2010. ápr. 30. 20:44
 6/15 anonim válasza:
100%

Én se szertem a romátkat nagyon kötözödösek meg stb. hagyd a francba őket..Am az általános az csak a kezdet...

Hídd el középsuliba beindul az élet:)

2010. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

lehet hogy attól ijedt meg,hogy lány létemre verekedek?pedig nem egy félős fajta..:P

tippek?:D

2010. ápr. 30. 20:48
 8/15 anonim válasza:

Aki meg csesztet beszól amellet menny el rá se nézz maximum az mond, hogy nem érdekel hidd el ez bejön...

Am meg mások véleménye nem számit csak a tied...

Nyugottan mond csak meg neki ha tetszik kit érdekel ha piszkálnak majd megunják ha nem figyelsz rájuk...

2010. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

és különben is csak védtem magam...

kárpátia:P.."Védd magad,ne hagyd magad"..xD

2010. ápr. 30. 20:49
 10/15 anonim válasza:

Hátnem tudom de szerintem a nagyobbak (fiuk,férfiak) szertik a lány bunyót jó mongyuk az túlzás hogy a fiú megöttöt téged...Ha ott lettem volna tuti kiüttöttem volna a srácot...Azért lányokat bántani ez Szégyen...

Mond csak meg annak a Romának...

2010. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!