Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz normális lányt találni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz normális lányt találni. De miért?

Figyelt kérdés

Szinte minden férfi normális lányt akar találni. De vajon miért viselkednek úgy a lányok ahogy?

azaz nem is igazából az számít nekik, hogy milyen a pasi hanem, hogy milyen a háttere.

Oké vanna ilyen lányok, de igazából nekik miért ez a fontos??


Vannak kivételek tudom! Akinek nem inge....


2011. jún. 11. 19:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%
Nehéz normális pasit találni. De miért?
2011. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz normális embereket találni,de miért?
2011. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Mert a két nem együtt hozta létre ezt az új "típust". És sajnos a normális az aki bulizik és csak magával törődik, mert ez a menő! És akik normálisak voltak azok lesznek lassan a hülyék, a gyíkok, a lúzerek stb.
2011. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Oké. Nehéz férfit is. Nem is vitattam sose. De most nem ez a kérdés. Tedd fel külön. :)
2011. jún. 11. 19:46
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kérdésre kérdéssel válaszolni illetlen, de mi a normális? Mert manapság az, hogy "kinyaljuk magunkat mint a k..vák, kirakjuk amit kell és uccu a nagyvilágba, nyávogjunk mint a macskák, és legyünk beszólósak és sértődékenyek". Kihagytam volna valamit?
2011. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Én normálisnak azt tartom, aki nőies de nem k*rvás. Akivel lehet beszélgetni rendesen és nem nézi le a másikat. :)

Tehát ha már illedelmesen elkezdtem vele beszélgetni ne úgy kezeljen mint egy kutyát.

2011. jún. 11. 19:48
 7/38 anonim ***** válasza:

Szivikém én normális lány vagyok. Sosem néztem mennyi pénze van a barátomnak, nem érdekelt a "háttere". Az alapvető emberi értékek a fontosak, persze van egy szint, ami alább nem adom. Mert mit tegyek, ha nem jön be a pasi?

Amúgy a magamfajta lány se kell senkinek. Nehogy azt hidd, hogy minden aranyos lány kapcsolatban él. Kapásból 5 barátnőmet fel tudnám sorolni, akik amellett, hogy szépek, rendesek is. És velem is ez a helyzet, már amennyire meg tudom ítélni a reakciókból.

Nektek se számít a belső, sőt, még a külső se elég sokszor. Csak tudnám mi a fenét kerestek egy nőben...

2011. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Ja és akinek nem inge, ne vegye magára. Nem személyeskedek, csak a nagy átlag ilyen...
2011. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ha nem jön be, akkor szépen meg mondod neki. Igen tudom, hogy vannak lányok, le is írtam. De csak azt nem értem, hogy aki így viselkedik tehát akinek csak a férfi háttere számít az miért ilyen?
2011. jún. 11. 19:53
 10/38 anonim ***** válasza:

Mert mindenki a tökélyre vágyik! ami nincs!


Azért sokan beleszeretnek egy emberbe, tudják h vannak hibái és lesznek is de elfogadják mert nincs jobb.

És azt mondják , hogy "Hehe Én megtaláltam az igazit a párom pont az!!" ------> te sem hiszed el ugye?:)


Szóval beleszeretünk az embernek a jó tulajdonságaiba!


A megoldás: Lejjebb kell tenni a mércét. Amit sokan megtettek már!

Szóval:

1. Akinek megfelel a másik külseje de azt szeretné h a belsője is fain legyen akkor neki a belső értékeket kell lecsökkenteni.

2. Akinek a belső okés, de a külső kicsit hibádzik azaz nem minden porcikája tökéletes annak a külső értékekből kell 1-2 pontot lejjebb adnia!

2011. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!