Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Hogy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Hogy kellene zajlani egy első randinak FELNŐTT embereknél? Vagy ezt a szituációt csak én tartom furcsának?

Figyelt kérdés

Szóval, megismerkedtünk az interneten, sokat beszélgettünk az elmúlt héten, és úgy döntöttünk, mivel szimpatikusak vagyunk egymásnak, minél hamarabb szeretnénk találkozni, elkerülve, hogy esetleg illúzióba habarodjunk, ha túl sok idő telik el. Elhívott randizni, épp azt tárgyaltuk mikor, hol találkozunk, mert szomszéd városokban lakunk, durván 25 km-re egymástól. Mindketten rendelkezünk autóval, és valahogy nekem furcsa volt, hogy ő magától értetődőnek gondolta, majd én megyek autóval érte, és az ő városában találkozunk.

Lehet, hogy én vagyok maradi, vagy már csak olyan rég randiztam, hogy elfelejtettem mi a szokás, de kicsit lelombozott. Jó, természetesen nem esik le a karikagyűrű az ujjamról, és nem várom el, hogy furikázzon értem össze-vissza, de nem úgy illett volna, hogy legalább felajánlja, hogy ő jön? Ha nem is értem, de az én városomba, és itt ejtsük meg a randit?

Tudom, hogy "mi" hisztiztünk a női egyenjogúságért, de ennyire elfajult volna a helyzet? Hogy tudathatnám vele sértődés nélkül, hogy szeretném, ha a közelben találkoznánk, mert nekem azért ez nagyobb biztonságot nyújt?

Halasztottuk a találkozót egyelőre egyéb dolgok miatt, szóval egy újabbat kellene szerveznünk, csak nem tudom mitévő legyek.

23L


2011. jún. 11. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség nagyon célravezető tud lenni.
2011. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férfi dolga a randi megszervezése, az az optimális, ha ő van hazai pályán. Viszont neked is teljesen igazad van, hogy nem neked kellene érte menni. Menjen ő érted, vigyen el az általa jónak tartott helyre, majd vigyen haza. Legközelebb meg csere, ha lesz legközelebb.
2011. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Félúton találkozzatok, és a nagyobb autóban dugjatok. Ha jól sikerül, megismételhetitek a másikban is, nehogy sértődés legyen.
2011. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez a hal elúszott.

ha már az első találkozó összehozása problémás, akkor a későbbiekben sem lesz jobb, csak rosszabb.

az egyenjogúság nem arról szó ki kezdeményez, hanem hogy a Kölcsönösség jegyében cselekedtek.


emiatt interneten nem szabad ismerkedni. mindenki olyan álarcot csinál magának, amilyet csak akar, senki sem ellenőrzi annak valóságát.


amúgy hiba volt úgy hozzáállni, hogy "na akkor vezetek 25 km-t, hogy találkozzunk."

konkrét uticélt kellett volna egyikőtöknek meghatároznia a másik városban, és annak elvégzése után lehetett volna szó egy találkozóról. (pl sétálok egyedül egy kicsit a fő téren, megnézem a kirakatokat, hogy legalább legyen fogalmam róla mi hol van.)

2011. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

:D Nekem 16 évesen sülne le a képemről a bőr, ha egy lányt utaztatnék. :D De látom neki ez nem okoz problémát. :D


Amúgy szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy jobban éreznéd magad, ha ő jönne hozzád. :) Ha tényleg vannak hosszútávú tervei veled akkor ez nem okozhat problémát. :)

2011. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen megmondanám, hogy nem tudok autóval menni, és nőként jobban, komfortosabban érezném magam, ha a saját városomban találkoznánk először... Ha ezt nem érti meg a mai világban, akkor ott más problémák vannak.

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy az ilyen srácokat kerülni kell messziről. Az én expárom eleinte egyáltalán nem volt ilyen, csak apróbb dolgokat kért, végül teljesen a fejemre nőtt, elvárta hogy furikázzam, hogy egyetemistaként meleg vacsorával várjam minden este, nem egyszer kifürödte az összes meleg vizemet úgy, hogy nagyon jól tudta, hogy mosogatni kell, én is szeretnék zuhanyozni, stb... Ha randizni mentünk még volt, hogy meghívatta magát enni, vagy én fizettem a mozijegyeket is. Megpróbáltam megbeszélni ezt vele többször is, sajnos nem értette meg, hogy nekem nincsen pénzem arra, hogy őt eltartsam, így a kapcsolatunknak vége lett.

Ez a tapasztalat nem jelenti azt hogy ez a srác is hasonló lenne, lehet csak nem is gondolt arra, hogy neked ez problémát okozhat... de ne hagyd elhatalmasodni a dolgot, és már most tisztázd az alapokat, mielőtt egymásba habarodnátok, hidd el később borzasztóan nehéz lesz, ha nem mondod el neki erről a véleményedet!

Mielőtt azt hinné bárki is, hogy sajnálom a pénzt a páromra, vagy elvárom, hogy az én hátsóm alá legyen téve minden, ezt megcáfolnám! Szerintem egy kapcsolat azért kapcsolat, mert mindkét fél egyformán tesz bele, mint érzelmileg, mind testileg, mind anyagilag, bárhogy... Nekem nincs azzal bajom, ha elviszem a szomszéd városba, mert neki mozizhatnékja van, de ha én fizetem a benzint, akkor ő fizesse a mozijegyet pl. Számomra ez így lenne természetes, és nem, természetesen nem kell fillérekre kiszámolni ki mennyit fizetett már, de azért egy kb egyensúly legyen meg.

2011. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is valamiféle rossz megérzésem van ezzel kapcsolatban, olyan rossz ómennek tűnik, hogy már most ez megy, de amúgy minden másban nagyon-nagyon szimpatikus, ezért hezitálok annyira...
2011. jún. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!