Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék rávenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rávenni egy fiút az osztályomból, hogy hívjon el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó kinézetű fiú az osztályomba ,aki egyszer azt mondta nekem ,hogy tetszem neki...aztán a barátnőmnek mondtam ,hogy járnék vele ,erre odamegy és megkérdezte...a fiú azt mondta ,hogy NEM.De egyszer egyszer úgy próbálja éreztetni,hogy tetszem neki.És meg akarnám próbálni ...de nem tudom hogyna.Tippek?
2011. jún. 12. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kell rávenni hívd el te egyszerűen :D
2011. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mondott nemet a barátnődnek, mert szégyellte volna megmondani az igazat, hogy járna veled. Ilyen korban még szégyellik a fiúk ezt.
2011. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja ,hogy szégyelli...de én nem is tudom...amióta a barátnőmnek azt mondta ,hogy nem akar velem járni olyan undok lett velem.És ha írok neki nem válaszol...s ha a suliba kérdezek tőle valamit olyan nyávogós hangon válaszol majdnem mindig...De amúgy is ,elhívni randizni?...Nem merném...s ez a nagy bajom!
2011. jún. 12. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolj arra hogy mi lehet legrosszabb.. max még jobban utálni fog na és ?Ha már úgy érzed hogy most is undok veled akkor sokkal nem lesz rosszab ha megkérdezed úgyhogy hajrá :D
2011. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Vigyél el randizni, te hülye kis p*cs, különben szétrugom a segged!" :D
2011. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!