Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnét lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet tudni, hogy egy csajnak bejövök-e? Melyek azok a jelek, amelyekkel konkrétan utál rá, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
ha szépen rádnéz,csillog a szeme ha meglát. barátságos,kedves veled.stb.
2011. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nyan nyan ***** válasza:
hát szerintem,ha oda mész a csajhoz,beszélsz vele és ő is bekapcsolódik a beszélgetésbe,érdekli a téma,tök jót dumáltok,pláne,hogy ha a bnői vagy a haverjai is ott vannak,de ő megy el máshova ezzel a szöveggel:bocsika,de most sietek a többiekkel,majd beszélgetünk VALAMIKOR MÁSKOR-ha ezt hallod tőle,akkor hagyd rá. de mikor a beszélgetésben jobban megnyílik,érdeklődően néz rád,kíváncsi,hogy mit akarsz mondani,az jót jelent. de szerintem ezeket észre veszi magától az ember
2011. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha tudom, vagy legalábbis sejtem, hogy bejövök neki, onnéttól már elkezdhetek hajtani rá?
2011. jún. 14. 09:51
 4/9 anonim válasza:
igen. ha már akarsz tőle valamit "onnéttól" már nyugodtan ráhajthatsz.
2011. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fémöszlány válasza:
tudom, rettenetesen rossz szokás, de engem mindig elkap a könnyezés ha valakit akarok, egyszerűen meglátom és mosolygok közben 2-3 könnycsepp folyik az arcomon végig. :D de egy szép mosoly és a szemei mindent elárulnak, amugy szerintem a nők szeretik ha a férfi kezdeményez és egyenesen kimondja mit szeretne:D
2011. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak volt már olyan, hogy félreértelmeztem a dolgot, és eléggé nagy bukta volt xD és azóta semmit sem tudok biztos jelnek venni.. csak úgy odamenni meg nem merek.. mert fennál a veszélye, hogy mégsem jövök be neki..
2011. jún. 24. 01:17
 7/9 anonim válasza:
áááááááááá de istenem ezekre hogyhogy nem jön rá az ember magától? nekem olyan egyértelmű volt ez még anno.
2011. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki mer nyíltan a szemedbe nézni. Van olyan, hogy pont ebből jössz rá, hogy tetszel neki.

Na most légy okos.

2011. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rajtad 'felejti' a szemét, ha kérsz valamit (mittudomén társaaságban vagytok és kérsz egy cigit) elsőként ad, folyton mosolyog ha beszélgettek esetleg elpirul stb....

de ez annyira egyértelmű egyébként meg:D

2011. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!